S Kreditkou na Tour de France

  • 13 červenec 2017
  • 2 odpovědí
  • 723 Zhlédnutí
S Kreditkou na Tour de France
Představte si dovolenou, po které si půjdete do práce odpočinout. Představte si dovolenou, na kterou si můžete vzít jen to, co se vejde do malé krabice od bot. Dovolenou, kde cesta je cíl a každý metr si musíte zasloužit. Vašimi společníky jsou tři kamarádi, silniční kolo a brašna pod sedlo. Vše ostatní vyřeší vaše kreditní karta. Hlavně nezapomenout PIN.

V roce 2016 se uskutečnil první ročník akce, která začala jako bláznivý nápad s jednoduchou otázkou – dá se dojet na Tour de France jen s kreditkou v kapse? Tuto výzvu se rozhodli přijmout dva bývalí profesionální závodníci, jeden amatérský závodník a jeden zástupce rekreačních cyklistů. Vznikl tak experiment, který ověřil a porovnal schopnosti různých skupin cyklistů a přinesl nám bezpočet zážitků a emocí.

Naše loňská „tour“ pro nás byla nevídaným dobrodružstvím, a tak vyrážíme letos zase. Startujeme 12.7. z Tábora, jen nalehko s malou brašnou pod sedlem, do které dáme tričko, kraťasy, pantofle, kartáček a kreditní kartu Hello bank!. Ta s námi jede letos poprvé, tak budeme testovat, jak „ustojí“ stovky kilometrů a rozmary počasí. Samozřejmě doufáme, že si bude rozumět s každou čtečkou, abychom měli kam složit večer hlavu.Nejde nám o překonávání rekordů. Od toho jsou tady zkušenější, odolnější jedinci. Ti se poznají tak, že na kole mají přivázaný stan, spacák, sekyru, ešusy a mnoho brašen s oblečením do všech rozmarů počasí i pro případ, že by dojeli až na severní pól. Celková váha jejich kola je se pak podobá závodní motorce.
Hlavním důvodem, proč jsme vyjeli, je touha skloubit dobrodružství s naším oblíbeným sportem. Přitom chceme využít moderních vymožeností, jako je okamžité ubytování pomocí pár stisků na mobilním telefonu nebo přiložením kreditní karty. Současně si také chceme vyzkoušet na vlastní kůži minimalistický způsob života a vystačit si opravdu jen s tím nejdůležitějším. Vlastní silou a za pomocí mechanických a fyzikálních zákonů opustit pohodlí domova do neznámých končin. Čeká nás 1000 kilometrů různorodým terénem starého kontinentu. A když už šlapeme do Francie, tak to vezmeme rovnou na nejstarší a nejslavnější cyklistický závod Tour de France!

Letos nás čeká těžší profil, delší etapy a opět nevyzpytatelné počasí. Kreditka je v kapse a brašna připevněná pod sedlem. Sestava je stále stejná. Podaří se nám všem opět dojet do cíle?
Čeká nás cca 1158 km, jako cílové město jsme zvolili Romans-sur-Isère, kde končí 16. etapa Tour de France 2017. Odtud budeme pokračovat po stopách pelotonu.
Tak nám držte palce a sledujte nás na:

facebook.com/skreditkou a facebook.com/HellobankCR/
instagram.com/skreditkou a instagram.com/hellobankcz
skreditkou.cz

Sestava:


Ondřej Vobora, 29 let, marketér


Petr Zikmund, 33 let, strojař


Tomáš Hrubý, 35 let, programátor


Filip Kubálek, 38 let, prodejce


Rekapitulace ročníku 2016:


Cyklistická část: 13.7. – 20.7., 1111 km, 8 etap (56 – 210 km) + 2 dny fandění ve Francii.
Naše příběhy z cesty do Francie vyvolaly velké ohlasy. Sdílené fotografie, videa a komentáře vidělo až 5500 fanoušků, proto jsme neváhali ani vteřinu a poctivě se připravili na ročník 2017.

Odpovědi: 2

Úroveň
Odznak +2
Kdepak se dá už dnes sehnat kreditka Hello banky ?
Úroveň
Odznak +4
Kdepak se dá už dnes sehnat kreditka Hello banky ?
Děkujeme Vám za dotaz jisy,

se startem Hello bank! letos v listopadu si bude možné o kreditní kartu Hello bank! požádat. Aktuálně nám je testují kluci na kolech, než je začnou používat naši klienti.

Přejeme 🙂 hezký den.

Odpovědět