Alza karta


Dobrý den,
mám dotaz ohledně otevření Alza karty a využítí slevy z nákupu ve výši 5% procet.
Konkrétně me zajímá, zda je tato akce stale platná. Na vašich stránkách jsem našla informaci, že je tato sleva platí pouze pro karty otevřené do 31.12.2017.
Dále mě zajímá, pokud bude dlužná částka na kartě splacena v celé výši v rámci 30 dní, např. do konce ledna- v bezúročném období, vznikají klientovi další závazky dle znění odstavce 2.13. Podmínky předčasného splacení Úvěru z Produktových podmínek? Nebo se takto uhrazená čáska bere za již zcela vypořádanou a jedinym poplatkem, ktery zakaznik v takovem propade hradi je mes. poplatek za vedeni uctu- ve vysi 29 Kc mesicne?
Poté tedy bude 5 %-ní sleva pripsana ve prospech účtu kreditni karty na zacatku unora? Je možné tyto penezni prostredky pote elektronicky prevest na bezny ucet? Je takovy prevod zpoplatnen?
Děkuji za odpověď

Odpovědi: 1

Úroveň
Odznak +4
Děkujeme Vám za napsání na komunitu.
Ano, na partnerské kreditní kartě Alza je odměna ve výši 5 % z nákupu.
Pokud klient uhradí celkovou dlužnou částku na kreditní kartě (je lepší si ji vždy ověřit na naší Infolince), nehradí náklady spojené s předčasným doplacením. V tomto případě je kreditní karta vedena zdarma, bez měsíčního poplatku za vedení účtu (ve výši 29,- Kč), a to až do dalšího čerpání.
Ano, odměnu, která by byla připsána na kreditní kartu, je následně možné převést zcela zdarma na váš bankovní účet.
Přejeme hezký den.

Odpovědět