Dobití kreditu skype kartou E.ON


Úroveň
Odznak +2
Dobrý den, mám kreditku E.ON a nedaří se mi s ní dobít kredit na skype. Už jednou jsem to řešila letos v květnu tehdy ještě s Cetelemem a po ověření údajů z mé kreditky mi odepsali, že to prověřili a chyba není na jejich straně a jestli chci, "můžu se obrátit se stížností na finančího arbitra jako orgán mimosoudního řešení". Za to mi to nestojí, spíš bych se chtěla zeptat ostatních členů této komunity, jesti někdo nemá podobný problém. Jiné platby touto kreditkou (v kamenných krámech i internetové) mi bez problémů jdou. Zkoušela jsem změnit i limit pro platby na internetu z 5000 na 3000 korun, jestli se to tím neodblokuje - nepomohlo (přitom jde jen o dobití 5 euro a denní limit plateb mám samozřejmě nevyčerpaný). Při pokusu o dobití vyplním číslo kreditky, platnost, CVC kód - ověří to, že karta existuje a je platná - potud vše v pořádku. Když potom kliknu na tlačítko "zaplatit", nepošle to vůbec security kód na mobil a na skype účtu vyskočí červená hláška, že platba byla zrušena a že mám zvolit jiný způsob dobití. U jiných internetových plateb touto kreditkou mi security kódy na mobil chodí v pořádku. Jinou platební kartou jsem dobila skype kredit hned napoprvé a bez problémů, takže na straně skype problém není. Má někdo podobnou zkušenost? Můžete někdo poradit?

Odpovědi: 2

Úroveň
Odznak +4
Dobrý den,
rádi Vám pomůžeme a poradíme, děkujeme za napsání na komunitu.
Pokud nemáte profil na FB, napište mi prosím přes soukromou zprávu na komunitě Vaše telefonní spojení a e-mail, abychom situaci správně vyhodnotili. Předáme našim kolegům a zajistíme, co je třeba.

Jestli máte např. profil na FB, tak nám prosím napište Váš dotaz do soukromé zprávy na Facebook Hello bank ČR. To bude asi nejrychlejší řešení, abychom se na to mohli podívat, je potřeba znát Vaše celé jméno, datum narození a poslední čtyři čísla karty nebo variabilní symbol.
Děkujeme a přejeme hezký den.
Úroveň
Odznak +2
Tak jsem to poslala přes FB, včetně screenů neúspěšných plateb + úspěčné platby s kartou od konkurence.

Odpovědět