Hello KK vs. Mototechna KK

  • 16 duben 2019
  • 5 odpovědí
  • 1453 Zhlédnutí

Dobrý den,
vlastním vaši Hello kreditku a rád bych využil nabídku na KK Mototechna, kterou vydává vaše banka pod hlavičkou jmenované firmy. Na vaší infolince mi bylo na přímý potvrzeno, že vlastnictví Hello kreditky nijak nevylučuje možnost schválení žádosti také o KK Mototechny. Samozřejmě pokud jsou splněny ostatní vyžadované podmínky. Známý ovšem podobnou žádost v Mototechně nedávno provedl a obsluha mu při zamítnutí žádosti o KK údajně sdělila, že systém do kterého žádost zadává odmítá žadatele disponující již Hello kreditkou. Můžete mi tedy prosím jednoznačně potvrdit, jestli se mýlila vaše operátorka nebo je systém žádostí v Mototechně špatně nastaven? Event. co s tímto problémem můžete udělat? Bude skutečně nutné jednu KK vypovědět, abych mohl požádat o druhou a doufal, že žádost bude schválena?
Děkuji, Michael.

Odpovědi: 5

Úroveň
Odznak +4
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz na komunitě. Každá žádost o kartu Mototechna prochází individuálním posuzovacím procesem a samotný výsledek ovlivňuje více faktorů.

Na naší infolince jste získal správnou odpověď - vlastnictví jedné platební karty Hello bank! není překážkou pro získání druhé např. Mototechna karty.

Děkujeme Vám za podnět, který postoupíme dál našim kolegům.

Přejeme hezký den.
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den,
žádal jsem o kreditku Mototechna a neprošlo to. V AAA mi bylo řečeno, že musím zrušit všechny stávající kreditky od Hello Bank. Mám Alzu a klasickou Hello kreditku.
Díky za vyjádření, Terko i Eddie. Pokud je tedy podobných případů víc, jistě rádi počkáme na vyjádření Vašich kolegů o dalším postupu, resp. co mohou udělat vlastníci Hello kreditky, aby měli reálnou šanci získat i Mototechna kartu 🙂
Dobrý den, Terko nebo někdo z HB. Už Vaši kolegové dospěli k nějakému závěru nebo řešení? Děkuji, M.
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den,

tak jak už výše napsala Terka, tak vydání karty Mototechna je možné i v případě, že klient má naši Hello kreditku. Samozřejmě je potřeba, aby splnil podmínky pro její vydání jako je např. dostatečný rozpočet. V případě, že má ale klient již jinou partnerskou kartu (např. Alza kartu), tak není možné vydat již další partnerskou kartu (jako je např. Mototechna karta). Jinak zaměstnancům společnosti AAA jsme tuto informaci připomněli, takže v případě, že byste od nich dostali opět informaci, že o kartu není možné si zažádat (kvůli tomu, že už Hello kreditku máte), dejte nám určitě vědět.

Pěkný pátek i přicházející víkend!

Odpovědět