Kdy bude mozne si zalozit ucet?


Odznak
Kdy bude mozne si zalozit ucet?

Odpovědi: 4

Úroveň
Odznak +4
Děkujeme Vám za dotaz! Aktuálně jsme ve fázi "teaseru" (upoutávky) kdy pouze informujeme o tom, že se z Cetelemu v nejbližších měsících stane Hello bank! Nyní tedy ještě není možné otevřít si nové produkty a služby.

Těší nás Váš zájem a budeme moc rádi pokud si u nás se startem Hello bank! otevřete běžný účet, jehož vedení bude zdarma. Dostatečně včas Vás budeme informovat o všech novinkách.

Hezký den. Vaše Hello bank!
Dobrý den,
rád bych se ještě zeptal, zdali budete poskytovat osobní, podnikatelské případně i transparentní účty. Dále pak, jestli budou účty i pro mladistvé či jestli budou mít účty možnost abonentů nebo držitelů platebních karet.
Děkuji.
S pozdravem
Míra
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den Míro, děkujeme za zájem o naše produkty a služby. V první fázi plánujeme poskytovat pouze osobní účty. Další detaily si, i s ohledem na konkurenci, ještě necháme pro sebe. Hezký den, Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak +1
Dnes telefonát z Hello bank! Jak je výhodné si založit běžný potažmo spořící účet. Vše jsem si vyslechl a řekl jsem, že o účtu uvažuju a zmínil jsem se o tom, že jsem od kokegy slyšel, že založil před pár dny účet a v akci získal 500,- Kč na tankování v EuroOilu. Paní se jala ověřovat, 3 min jsem poslouchal ve sluchátku hitovku "Hello" a pak mi sdělila, že šlo o akci pro vybrané klienty (nejspíše klienty s KK jako já). Na otázku, zda to tedy platí i pro mě, mi paní sdělila, že ne a že jen pro ty, kterým se tato nabídka zobrazila v IB. Na mou otázku, jak moc tedy konkr. o mě stojí, když někomu nabízí toto a mně sice osobně zavolá, ale nenabízí nic navíc, bylo chvíli ticho.. a pak jsme se rozloučili. Ptám se tedy zde, jak to máte s tím dvojím metrem? Děkuji, OLDA

Odpovědět