Kreditní karta - nálepka


...

Odpovědi: 9

Úroveň
Odznak +1
...

??? Dotaz jsem snad pochopil na Finexpertu ... :)

"Nějak se nemohu dočkat odpovědi od zdroje. Je, prosím, někde v novém IB možnost zažádat o nálepku? Nějak to nemůžu najít, mám tam exspirovanou nálepku tvářící se jako aktivní, u ní žádná obnova není a nikde nemůžu najít ani žádost o novou. Díky."
Odznak
V IB menu produkty, rozkliknes dany uverovy ucet, dole v sekci Karty a nalepky je vlevo ta prislusna kreditka, kde se da zobrazit detaily, zablokovat ci ukazat pin. Vpravo v obdelniku pak "Uzijte si svuj ucet jeste vice s nalepkou" a klik na "zazadat".

A prosim o like, at dostanu take nejaky odznak. 😃
Úroveň
Odznak +4
V IB menu produkty, rozkliknes dany uverovy ucet, dole v sekci Karty a nalepky je vlevo ta prislusna kreditka, kde se da zobrazit detaily, zablokovat ci ukazat pin. Vpravo v obdelniku pak "Uzijte si svuj ucet jeste vice s nalepkou" a klik na "zazadat".

A prosim o like, at dostanu take nejaky odznak. :D
Skvělé, děkujeme Vám za reakci!
Dobry den,nalepku jsem si poridil hlavne proto,abych nemusel po kapsach napr. v praci nosit kreditku a mohl si koupit drobne nakupy napr. kavu v automatu. Jake ale bylo moje prekvapeni,kdyz nalepka nefungovala.Kontaktoval jsem firmu provozujici tyto automaty a po nekolika upgradech firmware konstatovali ze to proste nejde a konec diskuze. Mate s tim prosim nejakou zkusenost?Nalepka je mi ted da se rict na nic.
Úroveň
Odznak +2
Než bych to řešila dál, zkusila bych nálepkou zaplatit ještě někde úplně jinde (třeba za malý nákup svačiny v obchodě), aby se zjistilo, jestli je to chyba nálepky, která nefunguje vůbec - nebo jestli je to chyba firmware automatů na kávu od konkrétního výrobce.
To jsem samozřejmě zkusil a v obchodě je normálně funkcni.IT se mi snažil vysvětlit že nálepka funguje na jinem systému než čip karty.
Úroveň
Odznak +2
To je potom pech, když si člověk pořídí nálepku kvůli jednomu konkrétnímu obchodu (nebo automatu na kafe) a zrovna tam to nefunguje. Jediná možnost je nahlásit bance konkrétní adresu - umístění toho automatu a název jeho provozovatele (a nejlépe ještě datum a čas, kdy došlo k neúspěšnému pokusu o bezkontaktní platbu) a oni si to spolu už musí vyřešit sami. Nahlašuje se to pomocí SZ buď tady Terce, nebo na FB (jde to snad i telefonicky na infolinku, ale tuto možnost nedoporučuji - navíc nebudete mít v tomto případě ani žádný písemný doklad, že jste to tam nahlásil). Bohužel to je běh na dlouhou trať. Já sama mám špatnou zkušenost s jedním konkrétním typem platebního terminálu (takový hranatý s modrým podsvícením, karty a nálepky se k němu bezdrátově nepřikládají seshora, ale zboku) - na tento terminál jsem narazila u několika různých obchodníků a nikde mi nevzal bezkontaktně ani kartu ani nálepku HB. Při kontaktní platbě kartou HB se zadáním PIN problém s platbou nebyl. S bezkontaktními platbami kartami jiných bank nebyly na tomto terminálu problémy. Bohužel se výrobce terminálu ani po několika měsících nebyl schopný s HB dohodnout a zprovoznit to.
Úroveň
Odznak +2
S placením nálepkami v automatech (na kávu) mívám také problémy. Mám pocit, že za to může spíš provozovatel těchto automatů - pokud si vzpomínám, tak nešlo jen o kreditní sticker od HB, ale zatím jsem si nevedl statistiku. Asi budu muset ... 😞
Úroveň
Odznak +2
S placením nálepkami v automatech (na kávu) mívám také problémy. Mám pocit, že za to může spíš provozovatel těchto automatů - pokud si vzpomínám, tak nešlo jen o kreditní sticker od HB, ale zatím jsem si nevedl statistiku. Asi budu muset ... :(
Tak dnes (22.6.2019) jsem úspěšně zaplatil v automatu na kávu stickerem HB kredit. Ze dvou takto vybavených automatů na nádraží v O.-Svinově fungoval na bezkontaktní placení pouze jeden. Vypadá to na vyšší poruchovost jejich systému ...

Odpovědět