Schvalování úvěrů


Na jakém základě se schvalují úvěry pro dlouholeté spolehlivé zákazníky (klienty)

Odpovědi: 12

Jsem dlouholetým klientem CETELEM. Úvěrový rámec na kreditní kartě mám 100000 kč. Své závazky mám zaplacené vždy podle smlouvy a nikdy jsem neměl sebemenší zpoždění splátek.Vše mám zaplaceno,dokonce už i přeplaceno. Když jsem žádal úvěr na automobil ve výši 50000 Kč bylo mi to zamítnuto,ale z karty si můžu bez problému vyzvednout 100000 kč, ale za mnohem vyšší úrok. Zdá se vám to fér ???
Úroveň
Odznak +4
Dobrý den,

děkujeme Vám za napsání Vašeho názoru, kterého si vážíme.
Každá společnost má svoji obchodní strategii a pravidla při schvalování úvěru. V potaz se bere celá řada ukazatelů jako např. rozpočet klienta, jeho platební historie u nás, záznamy v registrech aj. Konkrétní pravidla ale nesdělujeme, je to i z důvodu toho, aby se nedala obejít. Řídíme se také principem zodpovědného úvěrování, aby nedošlo k zadlužení klienta nad rámec jeho možností splácet.
Rádi se ale na to s Vámi podíváme konkrétně, pokud máte zájem, napište nám, prosím, do soukromé zprávy Vaše celé jméno a datum narození.
My bychom Vám v pondělí zavolali a společně to probrali.

Hezký den. Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak +2
CITI banka uměla z úvěrového rámce kreditky vyčlenit peníze na běžnou půjčku za výrazně nižší úrok (cca 7 procent). Myslím, že toto je cesta, jak klientovi vyhovět.
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den jujec, u nás se každá žádost posuzuje individuálně, a pokud klient má kreditní kartu, ať už naši nebo konkurence, tak se zohledňuje v rozpočtu klienta, jelikož peníze z ní může kdykoliv vyčerpat. V určitých případech se proto může přistoupit ke snížení úvěrového rámec na kartě, aby klient mohl na půjčku dosáhnout. Každá žádost se ale posuzuje individuálně a v potaz se bere celá řada další ukazatelů.
Přejeme hezký den. Vaše Hello bank!
Dobry den chci se zeptat kdyz mam jine pujcky s velkyma splatkama a od vas bych si chtel vzit jednu pujcku abych doplatil stavajici uveri a mel mensi splatky je nejaka moznist schvaleni uveru? Predem dekuji za odpoved
Úroveň
Odznak +4
Dobry den chci se zeptat kdyz mam jine pujcky s velkyma splatkama a od vas bych si chtel vzit jednu pujcku abych doplatil stavajici uveri a mel mensi splatky je nejaka moznist schvaleni uveru? Predem dekuji za odpovedDobrý den, vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za napsání nám na komunitu.

Napište mi prosím do soukromé zprávy na Vás telefonní číslo, předáme jej našim kolegům, kteří se s Vámi rádi spojí a poradí.
Přejeme hezký den.
Dobry den jak dlouho vetsinou trva schvalovani uveru?
Úroveň
Odznak +4
Dobry den jak dlouho vetsinou trva schvalovani uveru?Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Ono hodně záleží, jaký produkt myslíte? Zda nákupy na splátky / Hello nákupy (spotřebitelský úvěr na telefon, pračku aj. ...): www.hellobank.cz/dalsi-produkty/nakupy-na-splatky/ nebo
Hello půjčku na cokoli: www.hellobank.cz/pujcky/

Dejte vědět, děkujeme.
Mylsim hello pujcku na cokoli
Úroveň
Odznak +4
Mylsim hello pujcku na cokoliDěkujeme za Váš zájem o Hello půjčku. Peníze na svém účtu můžete mít i do 24 hodin od podpisu. Jestli si budete vyřizovat půjčku po telefonu, pořízení bude trvat o něco déle, protože v současné době nemáme e-sing (el. podpis dokumentace), ale pracujeme na tom. Nejrychlejší bude, když si o Hello půjčku u nás zažádáte on-line přes naše webové stránky:
https://www.hellobank.cz/pujcky/

Pokud budete chtít, můžete mi přes soukromou zprávu poslat telefonní kontakt, kolegové od nás se s Vámi rádi spojí a vyřeší co je třeba.
Přejeme hezký den.
Ja zazadano uz mam a pise mi to ze ceka na schvaleni tak me jen zajimalo jak dlouho to asi trva
Úroveň
Odznak +4
Ja zazadano uz mam a pise mi to ze ceka na schvaleni tak me jen zajimalo jak dlouho to asi trva Rozumíme, akorát takhle na komunitě nejsme schopni situaci posoudit. Výjimečně mi můžete na sebe přes soukromou zprávu zaslat telefonní kontakt a naši kolegové Vám zavolají a sdělí bližší informace k Vaší žádosti o Hello půjčku.
Co se týče dalších informací a pomoci k Hello produktům a službám, prosím, využívejte primárně pokud máte profil na FB, FB Hello bank, a to soukromé zprávy přes FB, protože k těmto službám potřebujeme Vaši indentifikace, a to jméno, příjmení, datum narození apod. Nebo volejte naši Infolinku 257 080 080.
Přejeme hezký den.

Odpovědět