Vyřešeno

Spuštění provozu


Úroveň
Odznak +1
Dobrý den, už je po letním slunovratu, tak se nabízí otázka, kdy Hello bank oficiálně spustíte? 🙂
icon

Nejlepší odpověď vložil/-a jujec 22 červen 2017, 09:54

No, zjevně po letním slunovratu, určitě tom letošním, možná i po tom příštím....
Zobrazit původní zprávu

Odpovědi: 11

Úroveň
Odznak +2
No, zjevně po letním slunovratu, určitě tom letošním, možná i po tom příštím....
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Ano, máme už po letním slunovratu, který se často oslavuje v nejrůznějších částech světa.
My si na „oslavu“ uvedení naší nové obchodní značky Hello bank! musíme ještě chvilku počkat. V posledních dnech jsme se celkem zapotili a nebylo to jen tím horkým počasím. Objevili jsme ještě nějaké mouchy,
kvůli kterým musíme posunout termín spuštění banky. Radost z toho nemáme, ale věříme, že je lepší si počkat a spustit Hello bank!, až si budeme jisti, že vše klapne, tak jak má.
V příštím týdnu zveřejníme oficiální komunikaci na toto téma a dáme vám vědět i tady na komunitě.
Přejeme hezký pátek i přicházející víkend a příští týden se ozveme.
Vaše Hello bank!
Dobrý den,
sleduji již nějaký čas dění okolo této banky, byl sem přesvědčen, že to nejspíš bude na nějaké profi úrovni, kde převládají zvyky a technologie vyspělých západních zemí, nebo, že by to snad předčilo i dnes asi jednu z technicky vybyvaných nejmodernějších bank v čechách, tedy Airbank, ale z toho Vašeho prohlášení "Objevili jsme ještě nějaké mouchy,
kvůli kterým musíme posunout termín spuštění banky." cítím, že to zavání nějakým velkým průserem a zklamáním 🙂 a spíš tedy bych asi volil větší jistotu právě u Airbank. Neberte to osobně, je to jen můj osobní názor na věc a jak se někde začne moc mluvit o tom, že něco nejde, už mám pochybnosti.
S pozdravem
Míra
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den Míro, děkujeme za Váš komentář i za upřímnost 🙂. Transformace z poskytovatele spotřebitelských úvěrů na plnohodnotnou digitální banku se dosud nerealizovala ani v Česku ani v rámci naší mateřské skupiny BNP Paribas. Máme radost, že jsme v tomto ohledu první, ale logicky to s sebou nese i určitá rizika, která nové banky postavené na tzv. "zelené louce" řešit nemusí. Bylo potřeba vyvinout nové řešení pro nabídku bankovních produktů a to úspěšně provázat s našimi dosavadními úvěrovými aktivitami. A protože jsme si chtěli být jisti, že oba světy budou po spuštění fungovat na 100 %, rozhodli jsme se start ještě trochu posunout. Doufáme, že i přesto nám dáte ještě šanci:-). Přejeme hezké odpoledne. Vaše Hello bank!
Odznak +1
Dobrý den,

v minulém týdnu jsme vám slíbili, že se brzy ozveme s informací ohledně startu Hello bank! Tak vám dáváme vědět, že banku spustíme v listopadu letošního roku.
Už se na to moc těšíme 🙂. Děkujeme za trpělivost a přejeme všem hezké léto. Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak
Až v listopadu? 😞 To jste posunuli tedy o dost měsíců, škoda
Úroveň
Odznak +4
Dobrý den @jane.pepe,

děkujeme Vám za napsání a ano, jak je vysvětleno výš v tomto vláknu od mých kolegů Lenky a Daniela, banku spustíme letos v listopadu.
Léto uteče jako :)voda... a my doufáme, že nám dáte ještě šanci.

Přejeme Vám příjemný start do nového týdne! Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak +2
když dáte solidní nabídku, my dáme šanci:-)
"dnes asi jednu z technicky vybyvaných nejmodernějších bank v čechách, tedy Airbank"

To rozhodne neni pravda, Nemaji NFC, nemaji overovani otiskem prstu, pomale IB neustale se toci kolecko a to uz to tolikrat ladili, nemaji API a zavadeji vsech veci jim trva silene dlouho. Takze o nejake modernosti a technicke vybavenosti ve spojeji s AB nemuze byt ani rec.
Úroveň
Odznak
Z toho kolecka se hodne lidem toci hlava 🙂
Úroveň
Odznak
Tak HB! spuštěna a pro mě obrovské zklamání...bohužel, podmínky, které jste nastavili nejsou ničím, čím by mě měly ohromit a teď proč. Nastavili jste FUP na výběry z bankomatů v ČR na 3, budiž Equa a UCB bez limitu, Creditas 5x zdarma...ale vybírám 1xměsíčně, takže to by mě netrápilo. Ale úplně jste zabili výběr z bankomatu v cizině - nejenže si nově účtujete ke kurzu asociace +2% fee, ale při výběru z bankomatu +125Kč??!! To jste chtěli být v něčem nejhorší, protože jinak si to neumím vysvětlit. Equa 9 Kč, Air 25 Kč v EU/100 Kč mimo EU, KB 99 Kč, Creditas 30 Kč, UCB 0 Kč, ČSOB 100 Kč.... to nemluvím o SEPA platbách odchozích...Air 0 Kč/25 Kč, Creditas 50 Kč, FIO 20 Kč...A úroky. Chápu, že jste nechtěli, aby se peníze přesunuly k vám, ale 0,3%??? Equa 0,2% +0,6% bonus za 3 platby kartou nebo příjem 10tis., Air 1% při 5ti platbách kartou a to včetně 1% na BÚ, Wüstenrot, ING 0,5%... Pro mě opravdu zklamání. Chápu, že jste nechtěli lákat na vysoké úroky, aby za 3 měsíce klienti nebyli naštvaní, ale i to ostatní je out...

Odpovědět