Úhrada splátky kreditní karty

  • 7 únor 2019
  • 1 odpověď
  • 2386 Zhlédnutí

Dobry den mel bych na Vas dotaz ohledne uhrazeni splatky na kreditni karte. Na vanoce jsem provedl v Alze nakup na splátky (Hello nákupy) s pevne danou castkou a dnem kdy mam splacet. V internetovem bankovnictvi se mi to ukazuje jako extra pouziti kreditni karty. Kreditni karta mi asi po tydnu dosla domu s vyssim uverovym ramcem pro mozne pouziti. Kreditku jsem vyuzil minuly mesic poprve na nekolik nakupu. Ted mi dosel mesicni vypis a na nem se pise ze si mohu vybrat zda chci zaplatit minimalni splatku do 17.2 (to je ta splatka za nakup v alze) nebo zaplatit splatku v bezuroc. obd..Muj dotaz tedy zni pokud se rozhodnu zaplatit splatku v bezurocnem obdobi tj. do 25.2 je v nem zahrnuta i splatka za nakup na splatky (ten v Alze)???..takze tim padem pro me odpada povinnost do 17.2 zasilat min splatku a vsechno je zahrnuto do jedinne splatky k 25.2?? A pokud dalsi mesic kreditku nepouziji tak se zase vratim na klasickou splatku nakupu na splatky nejpozdeji do 17???...Dekuji;)

Odpovědi: 1

Úroveň
Odznak +4
Hello! Děkujeme Vám za dotaz.

Abychom Vám co nejlépe poradili, nejlepší bude, když mi do soukromé zprávy napíšete Vaše celé jméno a emailový kontakt na Vás. Podíváme se na to a rádi Vám vše k bezúročnému období konkrétně vysvětlíme.

Zcela obecně:
Pokud do 25. dne následujícího měsíce vrátíte peníze na svůj kreditní účet, neplatíte žádné úroky. V případě, že bezúročné období nevyužijete, začnete své nákupy splácet postupnými měsíčními splátkami, a to od 17. dne následujícího měsíce.

Více o splácení a využití bezúročného období najdete i v diskuzi zde:
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim-produktum-a-sluzbam-3/jak-funguje-splaceni-kreditky-9368

Vše o splácení svého kreditního účtu a k bezúročnému období i s ilustrací najdete na našich webových stránkách:
https://www.hellobank.cz/kreditka/

Na fóru Vám rádi poskytneme odpovědi na Vaše obecné dotazy k našim produktům a službám, ale konkrétní dotazy ke svým produktům směřujte prosím na naši Infolinku nebo do soukromých zpráv na FB.

Přejeme hezký den.

Odpovědět