Využívali jste Klientskou zónu a nevíte, jak se přihlásit do Hello bankingu? Podívejte se na video:


Úroveň
Odznak +4
Z Klientské zóny je Hello banking!

Jste našimi klienty a využívali jste Klientskou zónu?

Nevíte, jak se nově přihlásit do Hello bankingu?

Podívejte se na VIDEO, udělali jsme to pro vás co nejpohodlnější:
Pár dalších tipů pro vás:

  • Variabilní symbol jako přihlašovací jméno musí mít 10 číslic (pokud má ten váš méně dejte před číslo 0, aby počet číslic byl celkem 10)
  • Pokud jste zapomněli vaše heslo (máte 3 pokusy a pak další 3 s bezpečnostní otázkou), bude lepší si rovnou vygenerovat nové, jinak se vám přístup zablokuje
  • Pokud jste si přístup zablokovali (více pokusů o přihlášení), zavolejte nám na 257 080 080
  • Pokud vám systém hlásí špatnou kombinaci jména a hesla bez udání počtu zbývajících pokusů, zavolejte nám na 257 080 080
  • Pokud jste zadali správně své přihlašovací jméno, heslo, klikli jste na přihlásit se a stále se vám točí kolečko, klikněte na ikonu Hello bank! (viz Prt-Scr níž) a ihned se vám otevře hlavní stránka Hello bankingu


  • Pokud jste měli uložené své loginy a heslo do Klientské zóny v prohlížeči FF nebo Chrome, můžete je dohledat přímo v nich. Jak? Podívejte se na VIDEO: Návod Chrome / Návod FF

Pokud máte jakékoliv dotazy k přihlášení, napište nám 🙂

Odpovědi: 22

Jaké číslo účtu a kód banky mám použít na splácení kreditní karty? Var.symbol zůstává stejný ? Nemohu s přihlásit tak já si založil nový účet , propojení produktu proběhne automaticky? Děkuji
Úroveň
Odznak
Bohužel se mi taky po přihlášení neobjeví vůbec moje produkty (kreditka), ani výpisy mi to nezobrazí, takže nevím kolik mám splatit apod. Dost bídnej začátek 😞
Úroveň
Odznak +4
Jaké číslo účtu a kód banky mám použít na splácení kreditní karty? Var.symbol zůstává stejný ? Nemohu s přihlásit tak já si založil nový účet , propojení produktu proběhne automaticky? DěkujiHezký den a děkujeme Vám za napsání.
Pro splácení Hello kreditky používejte stejné číslo bankovního účtu i VS, nezměnilo se.
Jestli se Vám nedaří přihlásit do nového Hello bankingu, vyzkoušel jste naše tipy uvedené výš a stále nic…. tak nám prosím zavolejte na naši infolinku 257 080 080, kde vám rádi poradíme.

Pro propojení (otevření) nových bankovních produktů je nutné, aby jste si poslal 1,- Kč ze svého účtu v jiné bance, abychom dostáli bankovním pravidlům pro jeho ověření.
Přejeme krásný den.
Úroveň
Odznak +4
Bohužel se mi taky po přihlášení neobjeví vůbec moje produkty (kreditka), ani výpisy mi to nezobrazí, takže nevím kolik mám splatit apod. Dost bídnej začátek :-(Děkujeme Vám za napsání Hohe, ano, o tomto technickém problému víme, omlouváme se, kolegové intenzivně pracují na jeho odstranění. Můžete dnes prosím znovu vyzkoušet, a pokud stále výpisy ve svém Hello bankingu neuvidíte, napsat nám znovu?
Zároveň prosíme o shovívavost s dostupností našich systémů.
V současné chvíli ještě ladíme některé chyby spojené se spuštěním nových systémů banky.
Děkujeme a přejeme krásný den.
Úroveň
Odznak +1
No což, shovívavost klientů je pěkná věc, ale domnívám se, že nebude bankou opětována. Pokud nedojde ke splacení dlužné částky v bezúročném období vinou nefunkčního IB pro některé klienty a tedy nedostupnosti výpisů a stavu účtu, bude pravděpodobně účtovat lichvářský úrok. Nebo se mýlím?
Úroveň
Odznak +4
No což, shovívavost klientů je pěkná věc, ale domnívám se, že nebude bankou opětována. Pokud nedojde ke splacení dlužné částky v bezúročném období vinou nefunkčního IB pro některé klienty a tedy nedostupnosti výpisů a stavu účtu, bude pravděpodobně účtovat lichvářský úrok. Nebo se mýlím?Děkujeme deydare za napsání a k Vaší otázce, v těchto případech (kdy technické potíže se spuštěním nových bankovních systémů ovlivní dostupnost nového internetového bankovnictví apod.) budeme záležitosti s našimi klienty řešit individuálně.
Přejeme hezký den.
Klientskou zonu jsem nepotřebovala. Dnes jsem chtela založit pto nesrovnalost v ucte a nezaregistruji se a ani neprihlasim. Jak zjistim stav ko ta uveru kdyz me to nikam nepusti a dovolat se na linku je nemozne
Úroveň
Odznak +4
Klientskou zonu jsem nepotřebovala. Dnes jsem chtela založit pto nesrovnalost v ucte a nezaregistruji se a ani neprihlasim. Jak zjistim stav ko ta uveru kdyz me to nikam nepusti a dovolat se na linku je nemozneDobrý den, omlouváme se Vám za technické potíže s nedostupností Vašeho internetového bankovnictví. Pokud mi napíšete přes Hello spolu do soukromé zprávy Vaše jméno a příjmení, datum narození a variabilní symbol, zajistíme, aby se Vám kolegové z naší infolinky co nejdříve ozvali.
Děkujeme Vám za pochopení a přejeme hezký den.
Úroveň
Odznak
tak přihlášení do IB a zobrazení produktu již funguje. Jen jsou tam drobné mouchy, jako nesouhlasící částka ke splacení s výpisem, jiný datum pro splatnost v bezúročném období. Neustále se někde točící kolečko...takže nevím zdali bych ještě měl vidět něco víc nebo ne.:-(
Je škoda, že dle mého názoru takovéto drobné nemoci (a viz dotazy na foru...že je jich dost a celkem zásadních) nebyli odladěny již před spuštěním. 😞 Raději si počkám o něco déle na kvalitní produkt, než uchvátat příchod s něčím takto nedodělaným....jelikož to na mě působí pak dost nedůvěryhodně. A důvěra, pocit bezpečnosti ohledně peněz je v dnešní době (alespoň pro mě) dost zásadní.
Úroveň
Odznak +1
tak přihlášení do IB a zobrazení produktu již funguje.... No funguje jak komu. Manželka čeká již pátý den na zpřístupnění, jelikož nejde použít dosavadní přihlašovací údaje ani je změnit. Přes opakované urgence na infolinku se nadále nic neděje... intenzivně pracují na odstranění problému zní uniformní odpověď. Tu intenzitu bych tedy celkem rád viděl. Nastavení hesla do bankovnictví trvá u IT odborníků této banky již 5 dnů... tedy 5. den již je prakticky u konce... Začínám být již poněkud nerudný, také zde mám kreditku (u mne přístup sice od počátku nějak funguje, ale zobrazené údaje podivné... chybné zobrazení splatnosti v bezúročném období do 15. v měsíci, již 3. číslo bank. spojení pro splácení... apod.) Ještě se mi nestalo u žádné banky (mám nějaký typ účtu prakticky u všech tuzemských), aby byl přístup do bankovnictví pro klienta zablokován vinou banky takto dlouho... Ani UniCredit v problémech... ta věc vyřešila během hodin.
Kde najdu variabolni symbol k prihlaseni to mi prijde postou?
Úroveň
Odznak +4
Kde najdu variabolni symbol k prihlaseni to mi prijde postou?Děkujeme za dotaz Marcelo, je to velmi jednoduché, pokud jste naší novou klientkou obdržela jste e-mail s přihlašovacím jménem a SMS s jednorázovým heslem, které si změníte. Tím se přihlásíte do svého internetového bankovnictví Hello bankingu.

Klienti, kteří jsou s námi déle (Cetelem) se přihlašují se stejnými údaji jako do původní Klientské zóny Cetelem (více zde, za tři :)):
https://spolu.hellobank.cz/nejcastejsi-dotazy-16/hello-faq-8424
Pokud budete potřebovat poradit víc, napište.
Hezký den.
E-mail jsem prave neobdrzela jen sms s jednorazovym prihlasenim ...oj ja myslela ze se prihlasuji svym jmenem a pak heslem proto mi to neslo tak asi cekat jeste ...karta tez prisla se vsim ale ne ten varr.symb..dekuji za odpoved m.potencova
Úroveň
Odznak +4
E-mail jsem prave neobdrzela jen sms s jednorazovym prihlasenim ...oj ja myslela ze se prihlasuji svym jmenem a pak heslem proto mi to neslo tak asi cekat jeste ...karta tez prisla se vsim ale ne ten varr.symb..dekuji za odpoved m.potencovaDěkujeme Vám za reakci, variabilní symbol nepotřebujete. Pro první přihlášení do svého internetového bankovnictví je důležitý e-mail (kde je uvedeno přihlašovací jméno) a SMS, kterou jste v pořádku obdržela. Vyřešíme to. Napište mi prosím do soukromé zprávy Váš email a kolegové od nás se s Vámi rádi spojí a poradí.
Vyreseno dekuji mooooc
Dobrý den, před několika dny mně kontaktovala Vaše operátorka s tím, jestli používám Vaše internetové bankovnictví. Sdělil jsem že jsem ho kdysi používal, ale že si již nepamatuji žádné přihlašovací údaje. Operátorka mi sdělila, že obratem zasílá na můj e-mail, který mám u Vás uveden a který mi i citovala nové přihlašovací údaje, ale do dnešního dne jsem nic neobdržel.
Úroveň
Odznak +4
Dobrý den, před několika dny mně kontaktovala Vaše operátorka s tím, jestli používám Vaše internetové bankovnictví. Sdělil jsem že jsem ho kdysi používal, ale že si již nepamatuji žádné přihlašovací údaje. Operátorka mi sdělila, že obratem zasílá na můj e-mail, který mám u Vás uveden a který mi i citovala nové přihlašovací údaje, ale do dnešního dne jsem nic neobdržel.

Hello! Děkujeme Vám za napsání.

Protože se Váš dotaz netýkal přímo tématu "Noviny z vašeho našeho světa Hello spolu", dovolili jsme si jej přesunout sem, do fóra "Nejčastějších dotazů". Tady Vám rádi poradíme obecně k našim produktům a službám, více najdete v pravidlech fóra:
https://spolu.hellobank.cz/o-cem-je-hello-spolu-57/jak-se-na-hello-spolu-chovame-8254

Bližší informace máte od nás v soukromé zprávě.
Přejeme hezký den. 🙂
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat: Dnes jsem žádala o půjčku na cokoliv.Po odeslání žádosti mi přišel email jak žádost dokončit.Nejprve se přihlásit do internetového bankovnictví a aktuální přihlašovací jméno,což je řada čísel,jenže nevím heslo.Můžete mi prosím poradit.
Mockrát děkuji Katka
Úroveň
Odznak +2
Jednorázové heslo, které si potom změníte, přijde v SMS - viz odpověď banky o několik příspěvků výše.
Mě právě žádná SMS nepřišla
Úroveň
Odznak +2
Ono jim to poslání SMS občas docela trvá - někdy i několik dní. Zkontrolujte si, jestli jste jim zadala správně své telefonní číslo a zkuste vydržet do zítra a pak to kdyžtak můžete zaurgovat přes jejich infolinku na čísle 257 080 080.
Mockrát Vám děkuji

Odpovědět