Důležité

Vítejte v komunitě Hello spolu!


Úroveň
Odznak +1
Aktualizováno 11. 10. 2017

Pro lepší orientaci je tu pár řádek k tomu, kde co najdete a co se tu dozvíte. Příspěvky a diskuze jsou rozděleny do 3 kategorií:

1) HELLO – TVOŘTE S NÁMI BANKU
Jak název naznačil, společně s vámi zde chceme diskutovat o našich produktech a službách. Budeme rádi za vaše návrhy, jak je vylepšit. Dozvíte se tu o připravovaných novinkách a občas budeme potřebovat od vás poradit.

2) HELLO ŽIVOTNÍ STYL
I v bance pracují lidé a my tu chceme s vámi sdílet nejen příběhy ze života firmy, ale i našich zaměstnanců. K tomu přidáme zajímavosti ze světa financí a digitálních technologií, je to tak trochu náš šálek kávy 🙂.

3) HELLO PODPORA
To správné místo, pro vaše obecné dotazy k našim produktům a službám. Konkrétní dotazy (jako např. výše splátky, disponibilní zůstatek na kartě apod.) směřujte prosím na call centrum (257080080, cetelem@cetelem.cz) nebo do soukromých zpráv na FB na Hello bank ČR.

A o čem tedy vlastně je Hello spolu? :)

Podívejte se na VIDEO o naší – vaší komunitě:
Rádi se dozvíme všechno, co máte v souvislosti s Hello bank! na srdci 🙂. Pokud si nejste ještě jistí, jak tu Spolu mluvíme, tady je pár pravidel.
Určitě to pro vás nebude žádná novinka, jen základy slušného chování a vzájemný respekt.

Těšíme se na vaše příspěvky a „virtuální“ setkávání s vámi!

Tým moderátorů Hello spolu

Odpovědi: 18

Úroveň
Drobná připomínka - nešel by ten kód v aktivačním mailu nějak zkrátit? Přeci jen, 32 alfanumerických znaků pro vkládání, to už je skoro jako Babišiho EET 😉
Úroveň
Odznak +4
Dobrý den, děkujeme za Vaši připomínku!
Účet se na Hello Spolu aktivuje automaticky pouze přes "proklik".
Aktivační kód je nyní takovou "pojistkou", pokud automatický proklik selže.

Hezký den. Vaše Hello bank!
Bude sloužit osobní a kreditovou půjčku v jednom ? :?
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den, rádi Vám odpovíme na Váš dotaz, ale mohl byste to prosím ještě upřesnit? Co myslíte kreditovou půjčkou a tím v jednom? Hezký den, Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak +1
Tak vidím, že jste si vzali vzor z mFóra mBank. Jen doufám, že toto diskusní fórum nedopadne po nějaké době jako mFórum, které se stalo svými negativními příspěvky i z klávesnic některých aktivních či bývalých mRadních nepohodlné bance.

Aktivní přispěvatel do mFóra (než jej mBank zrušila) a bývalý mRadní mBank ...
Úroveň
Odznak +4
Hezký den Mirku a děkujeme za napsání.
Diskuzní mFórum mBanky jsme kdysi zaznamenali a víme, že již neexistuje. On-line diskuzní fórum používáme v rámci naší skupiny a zde u kolegů jsme hledali inspiraci pro komunitu Hello Spolu. Ale nevíme přesně, jak jste to myslel, že jsme si vzali vzor z mFóra?
Na komunitě Hello Spolu chceme otevřeně znát vaše názory, ať už jsou / budou pozitivní nebo ne. Vaše podněty jsou pro nás moc důležité, abychom naše produkty a služby mohli posouvat dál.

Takže se těšíme na potkávání se u nás teď i do budoucna na komunitě :)

Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak +1
Jste předpokládám druhá banka v ČR, která provozuje diskusní fórum. Tedy si myslím, že jste se inspirovali z mBank, která byla první v ČR s diskusním fórem.

"Vaše podněty jsou pro nás moc důležité, abychom naše produkty a služby mohli posouvat dál." - snad vám tento výrok vydrží na rozdíl od mBank co nejdéle. Z tohoto důvodu zřídila mBank i mRadu. Naivně jsem vstoupil do jejich řad v domnění, že svými názory a nápady posunu banku kupředu. Po více jak 2 letech jsem byl z "posouvání produktů dál" svými názory a nápady vyléčen a členství v mRadě vzdal ...
Úroveň
Odznak +1
Jakým způsobem se určuje na fóru kdo je Zelenáč, Průzkumník, ... ?
Úroveň
Odznak +1
Mirku,
jednotlivé úrovně jako je Zelenáč, Průzkumník atd. se odvíjí jednak od stáří uživatelského účtu a závisí také na aktivitě daného člena (bere se v potaz např. počet odpovědí, otázek, vytvořených témat aj.)

Přejeme Vám hezké středeční odpoledne.:)
Úroveň
Odznak +1
To již jste tak hluboce klesli, že odznak Insider dáváte jen za založení účtu na Hello spolu bez jakékoliv aktivity (soolie a sluneckovaivana)? To jim to s HB fakt klape. 🙂
Úroveň
Odznak +2
To již jste tak hluboce klesli, že odznak Insider dáváte jen za založení účtu na Hello spolu bez jakékoliv aktivity (soolie a sluneckovaivana)? To jim to s HB fakt klape. :)
Není to bez jakékoliv aktivity, ale za úplné vyplnění všech kolonek v profilu (včetně fotky/obrázku), tj. banka od Vás získá nějaké osobní údaje, co třeba ještě nemá.
Úroveň
Odznak +4
To již jste tak hluboce klesli, že odznak Insider dáváte jen za založení účtu na Hello spolu bez jakékoliv aktivity (soolie a sluneckovaivana)? To jim to s HB fakt klape. :)
Není to bez jakékoliv aktivity, ale za úplné vyplnění všech kolonek v profilu (včetně fotky/obrázku), tj. banka od Vás získá nějaké osobní údaje, co třeba ještě nemá.
Děkujeme za vaše reakce k Hello odznakům (např. Insider, Spojovatel) a hodnostem (např. Zelenáč, Průzkumník aj.).

Soolie i sluneckovaivana získaly jejich Insider odznak (=Vítej v Hello...) zcela v pořádku a zaslouženě! @maminka1 je nejblíž! :)
Na komunitě žádné speciální podmínky pro získání další hodnosti (úrovně) nebo odznaku nenajdete. Získání je ovlivněno vaší celkovou aktivitou na komunitě a jsou to např. počty vytvořených témat, počty odpovědí i počty daných/získaných lajků. Více neprozradíme...
Úroveň
Odznak +1
Kdyby bylo u odznaku Insider napsáno "Vítej v Hello" a ne "To vám to s HB fakt klape", svůj příspěvek bych vůbec nepsal. Ale že nebyli odznakem Insider přivítání všichni fóristé při založení účtu! :)

PS: odznaky budu v mém věku sbírat až za ně bude nějaké bankovní "lízátko" ...
Úroveň
Odznak
Tak nejenom mBank má(měla) forum. Také Moneta má své forum. A je tam i přínosné, že za aktivní účast finančně odměňuje, což je je dobrá motivace. 🙂
Úroveň
Odznak +1
Můžeš zde dát na uvedená fóra odkazy? Dík.
Úroveň
Odznak +2
Stačí použít strejdu Googla:
http://www.monetaforum.cz/
Úroveň
Odznak +1
Mě zajímal hlavně odkaz na současné mFórum. 🙂
Úroveň
Odznak +2
Tak to bude hóóódně náročné - to vzdávám ... 🙂

Odpovědět