Halóoo halóoo... narozeninová soutěž je tu!


Zobrazit první příspěvek

Odpovědi: 77

Úroveň
Odznak +1
Já ovšem musím trvat na opakování ceremoniálu :cool:
Úroveň
Odznak +4
Hello!

ano je to tak, v narozeninové soutěži můžete vyhrát znovu stejný dárek – je to o štěstí. Věcné výhry si můžete vyzvednout osobně u nás. Pokud podruhé získáte asistenční služby nebo odměnu za nákupy Hello kreditkou v týdnu od 10. 12. do 16. 12. 2018, uplatní se výhra jen jednou.

Jsme rádi, že slavíte s námi. :)
Úroveň
Odznak +2
Hmm, tak bohužel i já mám totéž - dárek na obchodním místě....
Nicméně jsem čekal, že když mám kreditky 2, tak budu moci soutěžit 2x znovu, když jsem každou zaplatil. No, nevadí, stejně z dárku nejsem nijak nadšený, doufal jsem aspoň v ty vstupenky, když už nic jiného....
Já jsem taky ve 2.kole vyhrál opět 200kč, stejně jako v prvním. Očekával bych tedy, že 2x200 = 400kč a to mi bude připsáno na nově založený běžný účet.
Úroveň
Terka.HB napsal/-a:

ano je to tak, v narozeninové soutěži můžete vyhrát znovu stejný dárek – je to o štěstí.Tak s tím nemůžu souhlasit, zatím každý, o kom vím že soutěžil 2x, dostal stejnou výhru, bez výjimky. Toto není o žádném štěstí, to je chyba v algoritmu a bylo by z Vaší strany fér to uznat, případně i napravit.
Úroveň
Odznak +2
No, myslím si, že ten chlápek, co vyhraje podruhé iPhone, si rozhodně na chybu v algoritmu stěžovat nebude. Případně, pokud neudělal ty nákupy kreditkou za 5 tisíc a tím pádem nepostoupil do 2. kola slosování a zároveň banka chybu v algoritmu nepřizná, musí se teď cítit poněkud roztrpčen ;).
Úroveň
maminka1 napsal/-a:

No myslím si, že ten chlápek, co vyhraje podruhé iPhone, si rozhodně na chybu v algoritmu stěžovat nebude ;) :D:DJo to mě už také napadlo :D Asi proto mají dva ne? :D
Úroveň
Odznak +2
Já jsem v tomhle jenom laik, ale jeden programátor se mi tu chybu pokusil vysvětlit: u podobných losování nebo programů, kde je nutný náhodný výběr, je v programu něco, čemu se prý říká "semínko (random seed)" a to zajišťuje právě tu náhodnost. Pokud je semínko pořád stejné, tak třeba při internetovém pokeru by hráč dostal pokaždé stejné karty ve stejném pořadí. A oni prostě pro to druhé kolo losování to semínko nechali stejné.
Úroveň
Já právě pracuji v IT oboru, tak do toho trochu vidím. :cool: A tohle je očividně amatérská chyba, nikoli náhoda.
Úroveň
Odznak +2
Brácha se mi chlubil, že zase vyhrál vstupenky.... Asi to fakt všichni budou mít stejné. Byla by velká náhoda, kdyby zrovna Ti, co píší na fóru, to měli stejné a zbytek ne. Ale brácha na fórum nepíše :(
Úroveň
Odznak +1
A vy všichni ještě věříte, že se hlavní ceny losují? :) Uvěřil bych, jen pokud by byl u losování přítomen na bance nezávislý notář ... :)
Může být hůř. Já jsem nedostal ani možnost soutěžit, přestože jsem v kritickém období utratil kartou (bylo zaúčtováno) cca 10 tis. Kč a k tomu navíc ještě byla další platba v Alze přes formulář Alza-Cetelem...
Úroveň
Odznak +2
MirekM napsal/-a:

A vy všichni ještě věříte, že se hlavní ceny losují? :) Uvěřil bych, jen pokud by byl u losování přítomen na bance nezávislý notář ... :)


To by musela být celá soutěž organizována úplně jinak - během soutěžní doby by se účastníci pouze registrovali a na konci by banka za přítomnosti notáře vylosovala z databáze registrovaných výherce. Takhle to spíš vypadá, že systém nějakým algoritmem z údajů, které účastník vyplní při přihlašování (jméno, příjmení, e-mail, telefon) "vypočítá" pro každého jeho výhru - hodně zjednodušeně řečeno je to něco jako hašování. Z toho i plyne, že pokud účastník ve 2. kole vyplní tytéž údaje, "vypočítá" mu to stejnou výhru. Jestli je tady někdo, kdo ještě podruhé nesoutěžil a přišel mu bonusový link, zkuste vyplnit něco jinak (se jménem a příjmením asi nic nenaděláte, ale třeba telefonních čísel nebo e-mailů může mít člověk přece několik). Schválně, jestli vyhraje něco jiného. I když pro ty "levnější" výhry je v systému nastavena vyšší pravděpodobnost, takže i při jiných vstupních datech to může vylosovat stejnou výhru - pak by to ovšem už skutečně byla náhoda, nikoliv jistota jako při znovuvyplnění stejných registračních údajů.
Tak mám dárek! A stejný jako v předchozím kole - 2 lístky do kina. Ale údaje jsem bohužel vyplnil stejné, zprávu od MIrka jsem totiž přečetl pozdě.
Úroveň
Odznak +2
Lístky jsou jedna z těch lepších výher. Takže naopak: kdo chce vyhrát i podruhé tutéž výhru, měl by vyplnit stejné údaje jako poprvé ;).
Úroveň
Tak jak tady pročítám příběhy soutěžících,tak jsem nabyl dojmu,že to banka pěkně zbastlila!Kdyby nevymýšleli blbosti a věnovali čas a práci lidí něčemu užitečnýmu!Moje vlastní zkušenost?mám KK už dávno,ještě Cetelem,BÚ i SÚ a soutěžil jsem,propíchl balonky,výhra,vyplnil tabulku,měl mě přijít na meil potvrzovací kód.Bohužel do dneška nepřišel,a ač jsem optimista,už asi nepřijde!!A upřímně,abych si jel do Prahy nebo Ostravy pro hrnek s logem,to si snad dělá moje banka srandu?To mají být výhry za věrnost?Větší kravinu jsem nezažil!A nechci zde ani odpověď Terky nebo jiné pracovnice banky,nápravu zjednáte jen na poli služeb pro normální lidi,ne přiblblýma soutěžema,které ani neumíte provozovat!
Úroveň
Odznak
Další amatérská chyba.. Mám trochu strach nechávat své peníze v této amatérské bance, protože jak vidno, tak to tam vedou hotoví amatéři. Nejsmutnější je skutečnost, že mi na FB odpověděli, že druhou "vyhranou" dvoustovku již nebudou připisovat, že pouze jednou. Takže buďte rádi, že jste vyhráli vstupenky anebo ten věcný dárek, protože ten alespoň podruhé dostanete. Opravdu síla, když už padne ten samý dárek, tak by měli dodržet slib a připsat částku 2x, ale vždyť oni vlastně myslí na lidi..škyt...:-( Myslím, že ten člověk, co vyhrál jeden iphone, teď musí být nadšený, že vyhraje v té rádoby soutěži druhý. Ach jo, měl by se redukovat počet bank v ČR, protože ne každý to zvládne...Myslím si, že s Unicredit asi nejhorší banka po IT stránce..
Odznak +1
tonda napsal/-a:

soutěžil jsem,propíchl balonky,výhra,vyplnil tabulku,měl mě přijít na meil potvrzovací kód.Bohužel do dneška nepřišel,a ač jsem optimista,už asi nepřijde!!

A nemáš ten e-mail ve spamu. Já si poštu stahují do počítače Thunderbirdem a také mi nepřišel. Pak mne ale napadlo podívat se do schránky přes web a tam jsem ho našel ve spamu. Asi je na tom e-mailu něco co antispamy vyhodnocují jako spam a nebo e-mailová adresa ze které to zasílají je na nějakých seznamech spamerů. Pokud je už to ale delší dobu tak je možné, že ten potvrzovací kód který má omezenou dobu platnosti (4 dny) už bude bohužel neplatný.
Úroveň
Odznak +2
Tak jsem se zastavil na pobočku, paní byla příjemná, dala mi vybrat z nabídky dárků, vybral jsem si deku a deštník. Ale celkem jsem litoval, že jsem nevyhrál vícekrát, ceny byly fakt hezké.

Úroveň
Odznak
Vzhledem k tomu, že na jiném fóru uživatelé píši, že se jim Hello bank vyjádřila, že jim připíše i druhých 200 Kč za založení účtu, tak by mě zajímalo, jestli to tak bude platit u všech anebo si budete klienty, kterým druhých 200 Kč připíšete vybírat ? Omlouvám se za tu ironii, ale na FB se mi Vaše kolegyně vyjádřila, že druhých 200 Kč připisovat nebudete, tak by mě zajímalo nějaké oficiální stanovisko nějakého kompetentního (schopnějšího) pracovníka. Děkuji předem
Mě se ani banka neobtěžovala napsat, zda-li jsem vyhrál nebo ne :-( . Kreditkou jsem utratil přes 50 tisíc v daném období.
Úroveň
Odznak +4
Gonsor napsal/-a:

Vzhledem k tomu, že na jiném fóru uživatelé píši, že se jim Hello bank vyjádřila, že jim připíše i druhých 200 Kč za založení účtu, tak by mě zajímalo, jestli to tak bude platit u všech anebo si budete klienty, kterým druhých 200 Kč připíšete vybírat ? Omlouvám se za tu ironii, ale na FB se mi Vaše kolegyně vyjádřila, že druhých 200 Kč připisovat nebudete, tak by mě zajímalo nějaké oficiální stanovisko nějakého kompetentního (schopnějšího) pracovníka. Děkuji předemHello!

Gonsore, děkujeme za napsání na komunitu a zároveň se Vám omlouváme za protichůdné informace, které jste od nás obdržel ohledně našich Hello bank! narozenin.

Všichni naši klienti, kteří od nás obdrželi „extra šanci na dárek“ a opět vyhráli cenu 200 Kč na nově otevřený běžný účet, vyhrávají celkem 400 Kč na svůj nově založený běžný účet od 1. 11. 2018.

Výhra bude připsána nejpozději do 31. 1. 2019.


Pokud budete mít jakýkoliv další dotaz, napište nám.

Přejeme hezký den.
Úroveň
Odznak +4
dr.lukas napsal/-a:

Mě se ani banka neobtěžovala napsat, zda-li jsem vyhrál nebo ne :-( . Kreditkou jsem utratil přes 50 tisíc v daném období.Hello!

Rádi prověříme, bližší informace od nás najdete v soukromé zprávě.

Přejeme hezký den.
Úroveň
Odznak +1
naminko1: nevyhrála jste náhodou LG TV? Ta paní na obr.: https://www.hellobank.cz/o-nas/novinky/narozeniny-darky je na Vás docela podobná https://spolu.hellobank.cz/pribehy-z-hello-sveta-13/hello-prvni-spolecne-setkani-komunity-9335/index1.html
Úroveň
Odznak +2
Maminka1 psala, že vyhrála lístky do kina. 2x. Navíc, a snad se na mě nebude zlobit, když prozradím, že se nejmenuje Lenka. A postava obou dam je úplně jiná....

Odpovědět

  • :D
  • :?
  • :cool:
  • :S
  • :(
  • :@
  • :$
  • :8
  • :)
  • :P
  • ;)