Hello! Přidáte se k nám příště i vy?


Úroveň
Odznak +4
Hello! Hello běh 🙂

A od té chvíle už jsem stále jen utíkal. Já netušil, že je to k něčemu dobrý.

Kdybych vám to řekl, nevěřili byste, ale já jsem rychlý jako vítr.

Možná je to ten největší pablb na světě, ale běhá mu to (trenér).

Řekl jsem si, že když už jsem tak daleko, otočím se a poběžím dál.
Utíkej, Forreste!

... Netřeba vám představovat film, který získal šest Oscarů a v roce 1994 se bavil celý svět nad příběhy Forresta Gumpa.

Také si běháte?

Spolu, máme již nějaký čas Hello běžeckou partu a naše "atletické výkony" :8 navzájem sdílíme v aplikaci. Společně s profesionálními, kondičními trenéry běhu Markem Malíkem a Ondřejem Růžkem jsme strávili jedno příjemné, podzimní odpoledne v Prokopském i Dalejském údolí. Super relax!

Proč?
Chtěli jsme se naučit, jak správně běhat, dozvědět se prakticky o běhání něco víc, než je pouze na internetu. A víme, že tihle pánové to umí ... během jednoho odpoledne nám předali spoustyyy cenných, běžeckých rad, a to zážitkovou formou, v přírodě.... pecka! Naučili jsme se fázi běžeckého kroku (jev nedokonavý, že? ... 🆒), trénovali jsme výběhy a seběhy přímo v terénu. Dozvěděli jsme se, jak správně posilovat a protahovat tělo, co jíst, jak hydratovat a pozooor, jak zavázat tkaničky před výběhem.

Přečtěte si, jak zhodnotila workshop naše Hello běžkyně Petra:

"Strašně mě to bavilo, konečně mi někdo řekl, jak to správně dělat, a to i s vysvětlením, proč to tak dělat. Líbilo se mi, že kluci se opravdu věnovali každému individuálně. Na začátku jsme se jeden po druhém představili, aby měli kluci představu o každém z nás, z čehož už bylo jasné, že jim nejsme jedno, a že pro nás chtějí něco udělat. Opravovali nás, když jsme něco dělali špatně, zodpověděli nám všechny dotazy, které jsme jim dali. Nebylo to jen o tom, zaběhnout si společně nějaký ten kilák a máme splněno. Každá část workshopu byla užitečná, prošli jsme techniku krok za krokem pěkně od začátku, dozvěděli jsme se i, jak mít správně zavázané boty! To mi nikdo předtím neřekl, jako by to ani nebylo důležité. Kluci jsou PROFÍCI! A vtip jim nescházel, což velmi oceňuji. Určitě budu ráda, když budeme moci znovu společně vyběhnout."

Běháte rádi? Přidáte se k nám příště i vy?


Jak na TKANIČKY?
TKANIČKY by se neměly zavazovat tak,
že dole to máte volné a nahoře utažené jak blázen, mělo by to být spíš naopak. Bota by měla jít sundat i bez rozvázání (pohodlně, aniž byste ji museli rvát...). K patě u zavázané boty by se vám měly vejít dva prsty, měl by tam být prostor.


VIDEO, pár momentek z našeho Hello běžeckého workshopu:Pomalu padající peříčko za zvuků hudby ...

Napište nám, jaké jsou ty vaše běžecké zážitky .... :)

This topic has been closed for comments