Jaké reklamy na banky vás v poslední době zaujaly?


Úroveň
Odznak +4
Vzpomenete si na některé reklamy na banky z poslední doby? Jaké reklamy to byly a kde jste se s nimi setkali? (např. na internetu, v MHD, nákupním centru, v SMSce apod.)
Zaujaly vás? Pokud ano, co vás na nich zaujalo?

Těšíme se na vaše názory, postřehy, tipy a připomínky v naší první společné diskuzi na nové platformě!


This topic has been closed for comments

Odpovědi: 100

Úroveň
Odznak +2
Mně se líbí reklama na Moneta Bank s lenochodem - ne, že by byla reklama nějak povedená, ale ten nepřítomný výraz lenochoda je fajn.
Odznak
Díky jujec, vítám Vás na komunitě 🙂 Vzpomenete si ještě na nějakou jinou reklamu? Třeba billboard nebo na internetu?
Úroveň
Odznak +2
No, setkal jsem a viděl jsem jich víc, ale vyloženě mě nezaujaly.
Tak obecně myslím, že zapamatovatelné reklamy má AirBank. Špatné reklamy nejsou ani poslední reklamy FioBanky (J. Kohák) 🙂
Odznak
Tak obecně myslím, že zapamatovatelné reklamy má AirBank. Špatné reklamy nejsou ani poslední reklamy FioBanky (J. Kohák) :-)
Díky Petře a co se Vám líbí na reklamáchh FioBank?
Úroveň
Odznak +2
Airbank má vtipné reklamy, ale v poslední době moc ne - jako reklama na šanon mi vtipná nepřišla, pouze byla ve stylu jako všechny její reklamy (tlustý vs. mladý bankéř). V minulosti měla Airbank reklamy lepší.
Odznak
Airbank má vtipné reklamy, ale v poslední době moc ne - jako reklama na šanon mi vtipná nepřišla, pouze byla ve stylu jako všechny její reklamy (tlustý vs. mladý bankéř). V minulosti měla Airbank reklamy lepší.
jujec a která z reklam AirBank se Vám líbila úplně nejvíc? 🙂
Úroveň
Odznak +2
Líbila se mi reklama "levnější benzín a nejdražší půjčka" a pak taky ta s mývalem
Úroveň
Já mám ráda taky všechny reklamy na Airbank. Jeden chytrý bankéř od Airbank a druhý tlustý od jiné banky, který vypadá vždy trochu hloupě. Za to je to vždy hodně legrační. Teď o vánocích teda dlouho reklamy nebyly.
dříve to byly reklamy na airbank, teď už žádnou novou nemají, takže u mě vede fio banka s panem Kohákem a nesmím zapomenout na Monetu (ten kocour je vážně super).
Úroveň
Tak kocour je vtipný. To se nám líbí celé rodině..........
Odznak +1
Mě žádná reklama nezaujala, čili si ani žádnou nepamatuju, dejte natočit reklamu Lavimu ze seriálu Vyšehradu a hned budete zapamatovatelní, ten vám ji i vymyslí, to je borec :))
Úroveň
Už je asi těžké natočit kvalitní reklamu, aby se všem líbila. Jsme jako diváci hodně nároční a je určitě těžké zaujmout a ještě navíc u bank tak, aby se divák zvedl a šel si ten produkt do banky i zařídit. Já třeba řeknu, že se mi reklama líbí, ale nikdy jsem si žádný produkt ohledně financí dle reklamy nepořídila a ani jsme nad tím nikdy ani nepřemýšlela.
Úroveň
Odznak +2
Já mám nejradši reklamu, která informuje o parametrech produktu a zároveň je vtipná. Což chápu, že si může trochu odporovat, ale Airbank to měla - vtipnou formou říkala, co mají za nabídku a jaké má paramtry. Faktem je, že jedna z prvních reklam byla, že budou mít TOP 3 garanci napořád, teď v prosinci ji zrušili. Naštvali tím hodně lidí - myslím, že by manažeři každé banky měli velmi pečlivě zvážit, než něco slíbí napořád (viz kdysi vyjádření mBanky, že výběry z bankomatů budou zdarma do konce světa a ještě o jeden den déle) - po 5 letech je najednou zpoplatnili, resp. zavedli k tomu nějaké podmínky.
Zdravím všechny v novém roce.
Jak již bylo psáno nezapomenutelné jsou reklamy Fiobanky a Monety, i když nevím proč tam obě banky dávají zvířata, co ty s tím mají co společného? U mě nejvíce boduje Airbank, která mě vždy svým vtipem zaujme a přitom vím, čeho se týká. U obou přechozích spíše sleduji zvířátka a obsah reklamy už mě tolik nezajímá. Ještě se zmíním o České spořitelně, kde se mi zdá, že reklamy s rodinou trochu upadají.
Úroveň
Odznak +2
Reklamy s rodinou jsou na vše, od hraček, přes auta, jídlo, půjčky až k nábytku a jídlo či obchodní domy. Taková reklama mě nemůže zaujmout, chce to něco jiného.
Reklama na Monetu je fakt povedena. Jinak je casta reklama na Air bank, Zonky,..
Reklamy se zviratky jsou vetsinou super. Reklamy moneta banky jsou vetsinou hezke,zaujmou me deti a vzdy,kdyz je,tak mala mnouka jako kocka. V televizi probehla jedna od moneta s pranim noveho roku. Videla jsem ji snad jednou,asi byla opravdu jen na novy rok. Bylo tam asi pet druhu zviratek vcetne znameho kocoura a vsichni se sesli u stromecku. Bylo to hezke,hlavne pro dezi. Myslim,ze reklamy dnes se delaji tak,aby zaujali deti a ty upozorni rodice,kteri si jich nasledne taky vsimnou.
Zdravím, pro mě asi zatím nejlepší reklama na banku je kočka s lenochodem a air bank má taky docela dobré reklamy.
Úroveň
Odznak +2
Mně se líbila i reklama na ZUNO, když ještě tato banka fungovala.
Odznak
V reklamách se za poslední dobu moc nestalo. Pořád stejné: Tlustej - tenkej, kočka - lenochod, Kohák a pár dalších tuctovýh reklam. Teda zapomněl bych..., reklma na Ctelem :-)), ale tu znám, tak mě nijak nebere. Upřímně bych ji ani do top 3 nedal.
Ahoj zdravím vás všechny po dlouhé době a přeji všem krásný letošní rok hodně zdravíčka a šťěstíčka
V reklamách které se dnes objevují v televizi tak mám asi nejoblíbenější ty s Bartoškou a lenochodem ....
A mezi ty méně oblíbené už patří reklamy na Airbank kde se pouze mezi sebou dohadují malej tulstej a velkej hubenej je pravda že tyhle reklamy jsou dobře zapamatovatelné na kterou banku jsou
Je to něco podobného jako ten zelenej panáček na ALZA ....
Mezi mé oblíbené reklamy patří reklamy na AIR BANK, nejhůře hodnotím reklamy na Equa Bank.
Odznak
Můžete nám pár odkazů na ty nejlepší reklamy nasdílet? A zaznamenali jste reklamu na banku za posledního půl roku i jinde než v televizi?:8