Ze života aplikací...


Úroveň
Odznak +4
Žijí si v „digi-světě“ všude kolem nás a my žijeme s nimi. Jsou skvělé, elegantní, pohlcují nás, prudí, baví… a jsou pořád s námi. Neustále hledáme a zkoušíme s nimi nové vychytávky. Mluvíme o aplikacích, které jsou díky mobilním telefonům všudypřítomné.

Které appky frčí a ulehčí vám život? :)

Koncem února jsme se s kolegy sešli v multi-kině v Praze a Ostravě.
Zajímaví hosté nám v krátkých vstupech představili své digitální projekty z českého a mezinárodního prostředí. Skvělá atmosféra profi-zkušených přednášejících se přenesla během krátké chvíle na nás všechny!

Dostala nás prezentace appek, které jsou v současnosti ve světě nejvíc trendy.
Znáte je? Tady jsou:🙂 Zaujaly nás tyto TŘI: iTranslate, Nanits, Pocket!

iTranslate:
Více jak 40 jazyků a dialektů – v Praze a na cestách se lehce domluvíte hned a s kýmkoliv! Mluvíte do svého telefonu a okamžitě slyšíte sami sebe zpět v jiném jazyce. Pro starší generaci, která se už obtížněji učí cizím jazykům je iTranslate aplikace jak „šitá na míru“.

Nanits:
Máte rádi komiks? Tak to je přesně ta appka, která vás bude bavit!

Pocket:
Znáte to, není čas, objevíte něco zajímavého na webu, ale hned si to neuložíte a o zajímavou informaci přijdete. Za nás je Pocket nejlepší způsob, jak ukládat a později si offline číst články nebo prohlížet obrázky a videa ve chvíli, kdy máte na zajímavý obsah čas.Napište nám zkušenosti s aplikacemi, které nejvíce používáte vy!
:)
Těšíme se!

This topic has been closed for comments