Denní limit převodu ze Spořicího účtu

Zdravím, je možné někde navýšit denní limit převodu prostředků ze Spořicího účtu?

Nepatřím k těm, co by těch pár šušňů přelévalo sem tam kvůli nějakým desetinám procenta, naopak, na spoření HB jsem dlouho oceňoval, že je to opravdu držák. Už dávno ovšem není nejvýhodnější, rozhodnutí snížit maximální úročenou úložku (které, samozřejmě, respektuju) je poslední kapka na váze jít zase o dům dál. S limitem padesáti tisíc na den ale budu ten zůstatek odlévat týden! :)

Hello! Na platební transakce zadané přes mobilní aplikaci je možné si nastavit max. denní limit ve výši 100 000 Kč, v internetovém bankovnictví Hello banking je max. výše transakce 400 000 Kč /den.

Jak si nastavíte max. výši transakčního limitu pro platby?

Stačí se přihlásit do svého internetového bankovnictví – vpravo nahoře kliknete na své jméno, pak na “Nastavení” a zde si zvolíte transakční limity pro internetové či mobilní bankovnictví.

Milivoji, kde dnes dostanete vice nez 1,0 % na 200tis. Kc?

Minimálně do konce listopadu třeba v mBank, 1,2 % do 800 tisíc. Pak se uvidí. Mně spíš než ty desetiny vadí způsob, jakým to HB vede, nejednoznačnost podmínek a určitá náhodnost toho, jak jsou aplikovány.

Jinak, Terce díky za odpověď, moje chyba, měl jsem hledat líp. Děkuju.

Na (některých?) dříve založených SÚ v Monetě je do konce listopadu 1,5% do 1mio

Já mám u jedné banky do poloviny prosince SÚ bez omezení s akčním úrokem 1,7%. Byl jsem v pravém čase na pravém místě... 🙂

Z hlediska klienta je zájem o co nejvyšší úrok pochopitelný, z hlediska banky je ovšem přínos podobných akčních sazeb diskutabilní. Smysl mají jen za účelem získání nových klientů, kterým ovšem musí banka nabídnout důvod u ní zůstat, než úrok sníží. Když se jí to nepodaří, tak jen poskytla dočasné přístřeší úrokovým turistům.

2 Likes