Fórum Hello spolu

Ahoj, tak jsem se sem konečně nějakým zázrakem po dlouhé době dokázal vrátit 🙂
Jen koukám, že je tu nějak mrtvo... Kde jste všichni?

1 Like

Někteří tady jsou… :slight_smile:

Ortodoxního kritika se bance doposud nepodařilo zlikvidovat ... :-)

Teprve se to tu pomalu probouzí ze zimního spánku ⛄🐻

Já jsem to naopak ještě nezabalil …

Ono asi není v bance nic nového (vyjma tohoto fóra, a to má ještě problémy s notifikacemi, i když poslední 2 dny mi začaly chodit), takže není co řešit. Až banka nabídce úrok na běžném účtu 3 %, tak tu bude plno 🤗

To asi spíš, jak tu fórum dlouho nebylo, tak už mnozí ani nezkouší se sem dostat. A kdo to zkusil v posledních dnech jako já, kdy už se fórum zase objevilo, tak se sem pravděpodobně stejně jako já nedostal... Tak bych se ani nedivil, že by ho to odradilo.  Já se sem nemohl přihlásit, i když heslo bylo správně. To bych ještě pochopil, že se změnou platformy se asi nepřenesla hesla (nebo druhá možnost je, že moje heslo nevyhovovalo novým pravidlům?). Jenže nejdřív to bylo nějaké "seklé" a nešlo dělat nic. V dalších dnes se to tvářilo, že mi to po žádosti o reset hesla poslalo e-mail, ale i když jsem to udělal asi 10x, tak nikdy e-mail nepřišel. Až včera to zafungovalo a mohl jsem si nastavit nové a přihlásit se... 

1 Like

Pokud má banka skutečně zájem to tu zase rozhýbat, možná by nebylo špatné poslat všem členům bývalého fóra na jejich registrované e-maily notifikaci/zprávu ve stylu “už jsme zase zpět, pokud máte chuť zvednout nám mandle, přihlašte se na obnovené fórum :wink:” a k tomu přidat link na fórum a pokyny k prvnímu přihlášení (např. že to nevezme staré hleso, ale je potřeba udělat jeho reset apod.)

Na druhou stanu je pravda, že v tomto okamžiku se ještě dolaďují některé nedostatky ve fungování fóra (např. nemožnost editace příspěvků) a tak by možná bylo dobré hromadně staronové členy oslovit až po vychytání těch nejhorších chyb - ale zase aby to vychytání netrvalo celé měsíce (jak je u HB občas zvykem).

…grrrr… ta nemožnost editace mě vážně sejří - už jsem si v té mojí předchozí zprávě všimla minimálně 2 překlepů a 1 hrubky - a to jsem si to před odesláním několikrát přečetla :frowning:

1 Like

Případné pak také pustit nějaké banery / reklamu na hlavní stránce Hello banky...  Ono by to chtělo i další uživatele, nejen ty minulé, těch taky tolik nebylo...

Mimochodem, to že nejde editovat příspěvek, to už jsem si také stačil všimnout 😅 Tak já nevím - bude to lepší, než to minulé fórum, co vy testeři? 

1 Like

Mně se nelíbí, že nelze nastavit upozornění na nové příspěvky jako dřív, když přišel e-mail, že je v daném fóru nový příspěvek a pak už upozornění na nové příspěvky v daném fóru nechodily, protože logicky jsem si při kliknutí na fórum přečetl vše nové a až pak zase přišel e-mail. Teď mám schránku zahlcenou všemi příspěvky, které k danému fóru přišly, což je velmi nepřehledné.

1 Like

To je dobrá funkce, která asi dává smysl. 👍

Osobně s tím sice problém nemám (spíš mi to vyhovuje), protože gmail, mi ty zprávy shrne dohromady a taky je najednou všechny smažu, takže v podstatě není moc rozdíl, jestli mi přijde jedno nebo 20 upozornění (navíc vidím, kolik odpovědí a jaké tam už přibyly, což není špatné), ale to je nepodstatné. Pokud toto e-mail neumí, tak mít mezi normální poštou třeba 10 mailů upozornění na jedno téma z fóra, musí být asi obtěžující.

Ahoj, měl bych dotaz. Je normální, že když napíšu jeden příspěvek jako odpověď na jiný, je vidět ve vlákně dvakrát?

Původně jsem sem chtěl vložit obrázek, ale po výběru obrázku přes Vložit / upravit obrázek - Nahrát - Vyhledat Obrázek - Otevřít píše HTTP Error: 400

Hello! powery, dvojí viditelnost svého jednoho příspěvku jako odpovědi není v pořádku.

Prosím, bude možné mi poslat Prt-Scr nebo odkaz na vlákno této situace na email tereza@hellobank.cz nebo přes soukromou zprávu? Rádi prověříme.  

O chybovosti vkládání některých obrázků víme, řešíme to a bude opraveno. Napíšete nám, v jakém formátu je obrázek, který se Vám nepodařilo nahrát? 

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu!

Poslal jsem mailem, do SZ obrázek taky nejde vložit.

Děkujeme powery,

vše od Vás jsem obdržela v pořádku na email a rovnou předala kolegům k přetestování / následné opravě.

Mě se dole pod zprávami nezobrazují ikonky mezi srdíčkem a šipkou odpovědět. Nevím jestli jsem sám?
Je tam ikonka sdílení, která se mi zjeví jen když na ni najedu kurzorem. Po rozkliknutí tří teček se asi má zobrazit ještě více věcí, ale k tomu srdíčku mi přibyde jen vlaječka...

1 Like

Mám to stejně. A musím psát dlooooooouhý text, aby měl alespoň 20 znaků

Hello! Marku, děkujeme Vám za napsání - o "skrytých" ikonách víme a bude opraveno. 

Mějte fajn den, Terka 

Já myslím, že to lepší asi nebude. Prozatím tak jak to je nyní je to dost velké zhoršení. To předešlé fórum sice bylo nic moc, ale alespoň bylo mnohem více přehlednější a lépe funkční. Nevím jak to ti údajní testeři testovali, ale pokud upozorňovali na nějaké nedostatky kterých je zde spousta tak banka to asi nebrala vážně a kašle na to. Jinak by to fórum v takovém stavu nespouštěla a nedělala si tím ostudu. Kdyby HB nevymýšlela nějaké nové fórum a místo toho raději použila dobré a osvědčené phpBB tak by to mohlo být mnohem lepší a pro banku asi i levnější.

1 Like