Hello EKO půjčka – nové financování pro úspornější bydlení

Hello! Milá komunito,

zima odchází a jarní počasí už 😉 klepe na dveře… nově jsme pro vás rozšířili nabídku produktů a služeb Hello bank! o možnost sjednání Hello EKO půjčky. Díky ní vám přinášíme atraktivní způsob financování projektů zaměřených na úspornější a šetrnější bydlení. Je určena pro všechny fyzické osoby a všechny investice, na které lze zažádat o státní dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám nebo Dešťovka. Zároveň je prvním produktem, kterým naplňujeme naši strategii udržitelného rozvoje a Manifestu udžitelnosti BNP Paribas Personal Finance SA na českém trhu, kterou zde Hello bank! zastupuje.

 

Proč Hello EKO půjčka? 

Chytře s námi ušetříte až 90 % ročních nákladů na energie (vytápění, ohřev, samotná voda). Radovat se budete nejen vy, ale i vaše peněženka a naše planeta.

Díky financování od Hello bank! získáte na svůj projekt zvýhodněný úrok a v rámci státní podpory se vám část investic vrátí zpět.

Bez dalších skrytých háčků či starostí navíc 🙂 vám naši bankéři rádi pomůžou s žádostí o dotaci a poradí, jaký projekt je pro vás vhodný.

 

 

Hello EKO půjčkou tak říkáme “hello", jak financování úprav bydlení na více udržitelné a energeticky šetrné, tak i finančním výhodám pro naše klienty.

Více o Hello EKO půjčce – od získání dotace na program Dešťovka a Nová zelená úsporám najdete na našem webu ZDE.

 

Věříme, že klientům rozšířením našeho produktového portfolia přineseme více benefitů, spokojenosti a udržitelných možností.