Hello novinky – co nového aplikace Hello bank! umí?

Hello! Milá komunito,

stále na vás myslíme a máme radost, že vám zpříjemníme páteční den horkými novinkami přímo z naší - vaší Hello “digitální kuchyně”.  🙂 A vy víte, že dobré zprávy přece potěší dvojnásob!

A nyní k novinkám…

Pokud si převádíte peníze mezi Hello bank! vlastními účty v internetovém nebo mobilním bankovnictví již není třeba dvoufaktorové ověření, zvládnete to lehce a rychleji. Bude stačit, když svou platbu potvrdíte ikonou/tlačítkem POTVRDIT či ODESLAT PLATBU.

Rychlé potvrzení platby mezi vlastními účty nelze použít pro splácení vašeho úvěru, nicméně na veškeré ostatní platební převody u nás již novinku použijete. 

 

ZMĚNA HESLA

Znáte to, v dnešní době bez hesla ani ťuk🙂… proto pokud zapomenete své heslo do internetového bankovnictví nově si jej snadno a rychle obnovíte v mobilní aplikaci. Přihlásíte se do ní otiskem prstu nebo PIN kódem a heslo do internetového bankovnictví si v ní jednoduše nastavíte nové. Ušetříte tím moře času…, nebudete muset na poštu, na naši pobočku nebo do prodejny Datart, což byly dosud jediné možnosti, jak si zapomenuté heslo obnovit.

PENÍZE NAVÍC

Klientům, kteří u nás mají sjednaný Hello kredit, teď mobilní aplikace pro Android sama čas od času připomene, že volné prostředky si z něj můžou převést, kamkoli potřebují. Stačí si vybrat částku a zadat účet. A to jen poprvé, pro příště už si ho aplikace bude pamatovat za vás. 

Nebojte, novinky změnu hesla a peníze navíc pro iOS spouštíme již příští týden.

Pro snadnější přístup k vašim financím - více najdete k mobilní aplikaci ZDE

 

 

Máte dotazy? Napište nám…

Přejeme pěkný víkend a děkujeme, že jste s námi.

Tým Hello spolu

 

 

 

 

 

 

1 Like

Dobrého po kapkách …
Mám návrh: Co kdyby to HB ještě vylepšila a zavedla to, co mají někde u konkurence - možnost nastavení si cizího účtu jako důvěryhodný a tedy bez nutnosti dvoufaktorového ověření ?
Myslím si, že hodně klientů by to uvítalo … :bouquet:

🙂Skvělé Jisy, děkujeme za Váš další nápad. Víme o této službě “trusted beneficiary - důvěryhodný příjemce” a rádi bychom ji měli pro naše klienty v budoucnu.

Aktuálně, jak jsme vám psali, nabízíme výjimku pro autorizaci převodu mezi vlastními účty.

Mějte hezký den.

 

 

Hello! Jen vám dáváme vědět, že tyto novinky již najdete v nově spuštěné verzi Hello bank! mobilní aplikaci pro iOS.