Hello spoření - na bedně vítězů

Hello! Milá komunito,

rádi vám přinášíme dobré novinky z českého finančního trhu. Naše Hello spoření se umístilo na 3. místě v kategorii Spořicí účty v soutěži Zlatá koruna, což nás velmi těší. V letošním roce je to již druhé ocenění Hello spořicího účtu, po vítězství na finančním portálu Finparada.cz.

Soutěž Zlatá koruna proběhla letos na jaře a od roku 2003 oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Jsme rádi, že námi zvolená strategie, tedy nabídnout klientům jednoduchý, plně digitální produkt se stabilní úrokovou sazbou bez dalších podmínek, se ukázala jako správná. Navíc naši klienti oceňují i to, že účet je plně transakční a nabízí jasné a transparentní podmínky pro všechny bez rozdílu.

Po dobu více než 12 měsíců se nám dařilo udržet úrok na Hello spoření ve výši 1 % ročně, nicméně s ohledem na ekonomický vývoj jsme i my museli nakonec přistoupit ke změnám a od 1. 5. 2021 je úroková sazba na Hello spoření 0,6 %. I přesto naše Hello spoření patří ve své kategorii stále k těm nejvýhodnějším nabídkám pro běžné střadatele u nás.

 

Děkujeme za vaši přízeň, které si velmi vážíme.

Přejeme vám hezké léto 🙂

 

 

 

 

ČNB konečně začala zvyšovat základní úrokovou sazbu, tak snad se to časem projeví i u sazeb vkladů u bank ;-)

1 Like

Na snížování úrokové sazby ze strany ČNB banky reagují docela rychle, ale na její zvýšování už tolik ne. Příliš bych proto neočekával nějaké rychlé zvýšování úroků na účtech a to i přes to, že se předpokládá ještě letos i nějaké další zvýšování úrokových sazeb ČNB.  Hello spoření je přece držák a tak se dá předpokládat, že ten snížený úrok na 0,6% od 1.5.2021 se HB bude snažít udržet co nejdéle.