Hello spoření – nejlepší spořicí účet roku 2020

Hello! Milá komunito,

slavíme hned dvojí prvenství 🙂… rádi vám přinášíme čerstvé a dobré novinky z českého finančního trhu. Hello spoření je vítězem za rok 2020 v soutěži Finanční produkt roku portálu Finparáda.cz, a to jak v kategorii Spořicí účet do 300 tis. Kč”, tak rovnou i “Spořicí účet od 300 tis. do 600 tis. Kč”.

Soutěž Finanční produkt roku pořádá analytická společnost Scott & Rose a výsledky již 10. ročníku zveřejnil dnes finanční portál Finparáda.cz. Uspět není jen tak… hodnocení vychází z celoročního sledování pevně stanovených kritérií a v soutěži se oceňují nejlepší finanční produkty z různých oblastí, jako jsou běžné či spořicí účty, půjčky, ale třeba i podílové fondy.

V oblasti Spořicích účtů za rok 2020 “bere” 1. místo na bedně náš – váš Hello spořicí účet, díky atraktivní úroké sazbě i možnosti sjednání bez dalších podmínek či skrytých háčků, a to jak pro nové tak stávající klienty. Jsme opravdu rádi, že pro všechny klienty nabízíme jeden z nejstabilnějších spořicích účtů na českém trhu.

S ohledem na současný ekonomický vývoj, který vede k významnému snižování úroků na depozitních produktech napříč celým trhem, jsme od 1. 1. 2021 snížili hranici úročené částky z 300 tis. na 200 tis. Kč. Úroková sazba na Hello spoření zůstává zatím beze změny. Uvidíme, jak se bude nadále vyvíjet situace na finančním trhu.

Děkujeme za vaši podporu a přejeme hezké únorové dny.

Vaše Hello bank!

Cituji:

"Hello spoření je vítězem za rok 2020 v soutěži Finanční produkt roku portálu Finparáda.cz, a to jak v kategorii Spořicí účet do 300 tis. Kč”, tak rovnou i “Spořicí účet od 300 tis. do 600 tis. Kč”.

Soutěž Finanční produkt roku pořádá analytická společnost Scott & Rose a výsledky 1 již 10. ročníku zveřejnil dnes finanční portál Finparáda.cz. Uspět není jen tak… hodnocení vychází z celoročního sledování pevně stanovených kritérií a v soutěži se oceňují nejlepší finanční produkty z různých oblastí, jako jsou běžné či spořicí účty, půjčky, ale třeba i podílové fondy.

V oblasti Spořicích účtů za rok 2020 “bere” 1. místo na bedně náš – váš Hello spořicí účet, díky atraktivní úroké sazbě i možnosti sjednání bez dalších podmínek či skrytých háčků, a to jak pro nové tak stávající klienty. Jsme opravdu rádi, že pro všechny klienty nabízíme jeden z nejstabilnějších spořicích účtů na českém trhu.

S ohledem na současný ekonomický vývoj, který vede k významnému snižování úroků na depozitních produktech napříč celým trhem, jsme od 1. 1. 2021 snížili hranici úročené částky z 300 tis. na 200 tis. Kč. Úroková sazba na Hello spoření zůstává zatím beze změny. Uvidíme, jak se bude nadále vyvíjet situace na finančním trhu."

Konec citace.

HB vyhrála za nejlepší spořicí účet od 300 do 600 tis. korun, pokud mě ale paměť neklame - ani před letošním snížením úročené částky banka větší částky než 300 tisíc Kč neúročila !! Jak tedy mohla v této kategorii vyhrát ??!  Zaujímavé ...

Mně to logiku dává. Protože ostatní spořicí účty mají tak mizerné sazby, že i když HB! neúročí vklady nad 200 (300 tis. Kč), tak v součtu připíše na úrocích víc než spořicí účet, který úročí vše zlomkem sazby proti HB! (například ČS 0,2 % neomezeně dá z vkladu 600 tisíc méně než HB! při stropu 200 tis. a úroku 1 %).

1 Like

To by potom možná mohla HB vyhrát soutěž o SÚ do 1 mega (nechce se mi to počítat) ! 😄

Doplněno: Kdyby byla soupeřem ČS a uvažoval se stav do 31.12., tak určitě ... 

V tuto chvíli je Hello bank v obou žebříčcích na druhém místě ! ...  Možná aktualizováno po úpravě úročení ... 

A nebo Raiffka zvýšila všimné ?

(RB do 150 tis. ... 0,6 %, 150 001 až 500 tis. ... 0,3 % )   👎👎👎

Doplňuji:  v tomto článku je ještě původní pořadí: (?)

https://www.idnes.cz/finance/banky-a-sporeni/bankovni-produkty-soutez-sporeni-bezny-ucet-uver-hypoteka.A210201_085124_sporeni_sov/2#space-a

jisy: Kde tam vidíš Hello bank v obou žebříčcích na druhém místě? Já když se na to dívám tak tam u SÚ do 300 tisíc Kč a také i od 300 do 600 tisíc Kč vidím Hello bank na prvním místě a Raiffeisenbank na místě druhém.

Hluboce se omlouvám za mystifikaci. Teď to nemohu najít, ale jsem přesvědčen, že v jednu chvíli jsem se strefil na odkaz o opačném pořadí. 

A to jsem nic nepil ! 😄 Nicméně zjevně platí to, co napsala Terka ...

1 Like

Už jsem tu zavádějící stránku našel:  https://www.finparada.cz/Ucty-Pojisteni-Penze-Pujcky-Zebricek.aspx?w=2

Pozn.: není tam datum ...

Terko, co kdyby jste místo sebechvály nám odpovídala na problémy, které tu řešíme?

Jo a nezapomeňte blokovat e-maily od dalších nepohodlných klientů, nejenom ode mě  ... :-(

Ale Mirku ...  Každý musí plnit služební úkoly, tak to Terce nevyčítej ! 😄

2 Likes

Tak nevím, jestli leštíš Terce kliku, nebo to myslíš ironicky ... 🙂

MirekM: Terka je zaměstnanec a o tom, co napíše, rozhodují šéfové. Je něco jako lepší sorta novináře. Takže ano, trochu se jí musím zastat (na rozdíl od banky a jejich šéfů).

Máme na téma Terka každý jiný úhel pohledu. Pro mě je Terka vstyčný důstojník banky, tedy jestli napíšu Terka by měla myslím tím banka by měla. Mohu to tak zde příště psát, aby nedocházelo k různé interpretaci mých příspěvků.

No, pokud napíšeš na oficiální e-mailovou adresu banky, tak by asi reagovat měli... Ale jestli "bombarduješ" zaměstnance, jehož adresu jsi jen při nějaké příležitosti získal, tak se nedivím, pokud jí to přestalo "bavit". Já bych to taky asi dlouho nevydržel... (i když nevím podrobnosti...)

Na druhou stranu mi taky přijde, že tu nějak Terka / banka přestala reagovat na příspěvky... Na fóru banky bych čekal, že se tomu budou věnovat. To myslím obecně k bance. Příčinu proč se zrovna Terka nevyjadřuje nevíme, důvodů může být řada. Ale někdo za banku by tu nějak reagovat měl, jinak to tu přestane postrádat smysl - sami mezi sebou si můžeme diskutovat jinde - na "živějších" místech...

1 Like

Ty neodpovídáš na Tvém firemním e-mailu?

Na soukromý e-mail bych bez souhlasu majitele nepsal.

V řadě bank jsem při osobní návštěvě dostal na rozdíl od HB vizitku bankéře i s jeho služebním telefonem a služebním e-mailem.