Hello spořicí – první spoření, které prospívá všem

Hello!

co má společného spoření s udržitelností? 🙂 Obojí je zodpovědné a zaměřené na lepší budoucnost nás všech. Proto jsme náš nový program Hello Země spojili právě s Hello spořením.

Řekněte Hello prvnímu spoření, které prospívá všem.

Hello bank! vám přináší nový rozměr do jednoho ze svých vlajkových produktů. Hello spoření, které se v Česku řadí mezi nejlepší spořicí účty s dlouhodobě stabilním zhodnocením úspor pro drobné střadatele, se stává aktivní součástí programu „Hello Země“, ve kterém se banka soustředí na společensky odpovědné aktivity a projekty podporující trvale udržitelný rozvoj. Díky faktickému navýšení úrokové míry Hello spoření o 0,05 % tak banka na podzim rozdá více než 2 miliony korun na udržitelné projekty vybrané zaměstnanci a vámi, klienty.

Každý váš HLAS se počítá – JAK NA TO?

Na začátku bylo skoro 240 projektů přihlášených do letošních Cen SDGs, které každoročně pořádá Asociace společenské odpovědnosti. Díky našemu partnerství nominovali zaměstnanci Hello bank! projekty, které jsou nejbližší našemu přesvědčení a naplňují naši strategii udržitelnosti a společenské odpovědnosti.

Každý kdo má Hello spoření nebo si ho založí, může dát svůj hlas jednomu z 5-ti společensky prospěšných projektů ve svém internetovém bankovnictví až do 10. 9. 2021. O výši podpory rozhodnou nyní sami klienti, a to nejen svými vklady, ale přímo i hlasováním o vítězi a reálném rozdělení celkové darované částky mezi jednotlivé projektyVíce najdete na našich webových stránkách níže “JAK HLASOVAT” - v pravidlech programu Hello Země.

 

Odstartovali 👍 jsme novou TV komunikační kampaň 

Hello spoření, které prospívá všem, podpoříme i TV kampaní. Připravili jsme pro vás 20-ti vteřinový spot ze série komunikačního konceptu „Goodbye & Hello“, který v srpnu uvidíte na stanicích skupiny Nova. Kampaň doplní i on-line reklama a komunikace na sociálních sítích.

 

Čím více uspoříte, tím více my přispějeme na udržitelné projekty.

Děkujeme za vaše hlasování.

Hello Země 🌎