Jak si přečíst smazané příspěvky

Návod viz níže.

Jsem Hello Boss, Hello Velmistr a Mistr dialogu, ale níže nevidím nic 😉

Pokud jste na základní uživatelské úrovni a přesto chcete číst i příspěvky, které z nějakého tématu kdokoliv "smazal" tím, že je nahlásil jako nevhodné a porušující pravidla fóra, nastavte si toto téma jako "Hlídané". Pak dostanene text každého zdejšího příspevku okamžitě po jeho odeslání na fórum do Vašeho e-mailu a na ten už nebude mít pozdější smazání zde na fóru vliv. Téma se jako "Hlídané" nastavuje pomocí rozklikávacího meníčka vlevo dole pod posledním příspěvkem v tématu. Je to modrý nápis tiskacími písmeny a v základním nastavení tam je "Normální".

Toto fórum už bohužel nikdo z HB nemoderuje (doufám, že je to jen dočasná záležitost) a někteří členové fóra by mohli podlehnout nutkání sami se stát "samozvanými moderátory" a zneviditelňovat příspěvky, které se jim nelíbí nebo mazat veškeré příspěvky osob, které se jim znelíbíly, a tak jim efektivně zabránit přispívat do tohoto fóra, vysvětlit své názory a obhájit se proti jejich útokům.

Tento můj příspěvek žádná pravidla neporušuje, proto pokud ho kdokoliv nahlásí, prosím moderátory o napomenutí příslušného člena fóra (něco ve smyslu "Posledního varovnání" na Finexpertu) a pokud by dotyčný nadále škodil komunitě a ostatním bránil v přispívání na toto fórum mazáním čehokoliv, co napíšou, prosím o jeho zabanování.

Jsem to nejdřív musela sepsat 😉

Nešlo mi to vložit přímo do toho úvodního postu - vypisovalo to chybovou hlášku, že tělo zprávy smí obsahovat pouze 36000 písmen a já mám 38000 a nějaké drobné - to by byl teda pořádný román.