Kreditní i debetní karty lze konečně přidat do G-pay

Konečně. KK přidána do G-pay z G-pay, došla i hláška o přidání z HB.

Můžu potvrdit, přidáno a odsouhlaseno. Čím to, že banka o této novince neinformuje, ač tady už roky po tomot řešení voláme a marně očekáváme, kdy se to zlomí a hlavně jak? Já jen říkám.. Konečně

Hmmm... tak A-Pay stále nic.

1 Like

https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=12891581#p12891581

https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=12891713#p12891713

Vaše nadšení nemohu sdílet - teď jsem to v Gpay 3x zkoušel a ověřovací SMS vůbec nedošla :(. Asi proto o tom banka neinformuje, nejspíš to ještě testují.

EDIT: tak po cca hodině kódy přišly, všechny tři během dvou minut :). Naštěstí jsem v mobilu okno GPay s přidáním karty ještě nezavřel, takže se povedlo posledním z doručených kódů aktivovat. Tak uvidíme jaká bude funkčnost.

KK jsem dnes přidal do g-pay z g-pay, došel i potvrzovací e-mail o přidání KK do g-pay z HB: "Karta byla přidána do Google Pay".

Provedl jsem i úspěšně platbu KK přes G-pay na Internetu s ověřením přes SB. Platba se obratem objevila v SB ...

https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=12891846#p12891846

Někdo z banky by nám mohl sdělit, jestli můžeme na fungující připojení karet do g-pay spoléhat, nebo raději do oficiálního zprovoznění mít karty připojené do Curve.

Platby přes Google Pay testujeme už asi 14 dnů, oficiální spuštění s informováním klientů plánujeme okolo 11. května 2021, potvrdila na dotaz Měšce Gabriela Pithartová, mluvčí Hello bank.

1 Like

Já už to mám kreditku přidanou na dvou telefonech a zatím mi to funguje bez problému. Vzhledem k tomu, že je to moje hlavní karta pro platby, tak jsem rád, že jsem se konečně dočkal.