KVÍZ - Co víte o Hello bank!?

Hello! Všem kvízovým fanouškům a fajnšmekrům,

baví vás kvízy? Tak to jste tu správně… právě teď společně s vámi otvíráme další téma, ve kterém si zasoutěžíte o speciální dárkovou kartu v hodnotě 200,- Kč do Starbucks.

SOUTĚŽ

Tentokrát jsme si pro vás připravili edukativně, zábavný KVÍZ o Hello bank! - stačí kliknout ZDE a rovnou soutěžíte. Pokud si nebudete vědět rady s některou z otázek (což u našich věrných fanoušků nehrozí 🙂...) mrkněte pro jistotu na náš web, kde se vše dozvíte.

Své tipy a odpovědi nám prosím vyplňte přímo v on-line KVÍZU nejpozději do 30. 6. 2020, kdy jej uzavřeme. V týdnu od 6. 7. vylosujeme PĚT z vás, kteří správně odpoví na otázky. Na vítěze čeká dárková karta do Starbucks, kde se odměníte dobrou kávou a něčím sladkým "na zub" k tomu... Více k pravidlům soutěže najdete  TADY. 

Tak hodně štěstí! 🍀

Těšíme se na vaše odpovědi.

Tým Hello spolu 

Tak vyplněno, uvidíme :wink:

1 Like

Možná bych tento kvíz zkusil vyplnit, ale v mým případě to nemá smysl když o tu dárkovou kartu do Starbucks nemám zájem. V případě výhry, což je v mým případě málo pravděpodobné, bych ji stejně nevyužil, protože kvůli dobré kávě a něčému sladkému "na zub" by se mi nechtělo cestovat asi 30 km daleko kde podle toho co jsem zjistil pro mne nejbližší Starbucks je.

Všimnul jsem si, že stránka s pravidly k této soutěži je nazvána  "Pravidla soutěže o poukazy do PLANEO Elektro | Hello bank!"

<meta name="title" content="Pravidla soutěže o poukazy do PLANEO Elektro | Hello bank!"/>

Předpokládám, že s PLANEO Elektro to asi nemá nic společného, ale někdo kdo tuto stránku dělal si to po sobě nezkontroloval což v případě HB asi není nic neobvyklého.

Třeba to někomu darovat? :wink:

1 Like

Vlazy, děkujeme Vám za napsání, chybka se nám vloudila -"Planeo", které se zobrazovalo ve vyhledávačích či v tabu prohlížeče jsme opravili.

To co navrhuje powery, není vůbec špatný nápad 👍🙂

1 Like

Dívám se, dívám, ale v úvodním příspěvku je v názvu přísl. odkazu pořád “Elektro Planeo” …

powery: Nápad s tím darováním to sice není špatný, ale nějak mi nedává logiku eoutěžít o něco o co bych nevyužil. Navíc je velmi malá pravděpodobnost, že bych zrona já jednu z těchto cen vyhrál, protože štěstí v soutěžích mne obvykle obchází hodně velkým obloukem. Tou mojí neúčasti v této soutěží dávám trochu větší šanci na výhru někomu jinému.

jisy: Kde konkrétně v úvodním příspěvku vidíš to "Elektro Planeo"? Já tam nic takového nevidím a ani si nepamatuji, že by tam něco takového bylo. Jinak na stránce s pravidly je už to opravené.

vlazy: Je to ve statistice za úvodním příspěvkem:

Citace: ### Populární odkazy

Zákaznická komunita: Kvíz - Co víte o Hello bank!? click4survey.cz
Pravidla soutěže o poukazy do PLANEO Elektro Hello bank! hellobank.cz
Hello bank! Banka, která myslí na lidi hellobank.cz

Je tu 6 odpovědí o odhadovaném času čtení 3 minut .

PŘEPNOUT NA “NEJLEPŠÍ PŘÍSPĚVKY” "

Konec citace.

jisy: Ano je to tam. Nevím jestli to tam tak bylo i včera, ale asi ano. Předpokládám, že to není součástí úvodního příspěvku a tak mne nenapadlo to tam hledat a asi jsem to přehlédnul. Bohužel je to HB a tak se není čemu divit.

Také jsem vyplnil kvíz. Nedělám si iluze, že jsem vše uhodnul, ale i kdyby, v HB, zvláště u Terky jsem na black listu a z tohoto důvodu nemohu být z principu vylosován. 😜

Také vyplněno, ale jediná pobočka Starbucks, na kterou jsem kdy narazil, byla na letišti JFK, výhru bych tedy asi nevyužil 😆

Poslední otázky jsem hádal (pobočku na Ostravsku a datum změny z Cetelem), nebudu to hledat, když výhra by mi k ničemu nebyla. Ledaže bych ji mohl vyměnit třeba za (poloviční) zvýšení 1% "cashbacku" při platbě kreditkou 🤡

1 Like

vlazy: Měl jsem to napsat lépe - pod úvodním příspěvkem - a bylo to jasnější …

jisy: To nevadí. Hlavně, že se vyjasnilo o co jde. Především by si mohli ujasnit v HB, že když něco dělají tak by si to mohli po sobě zkontrolovat a opravit případné chyby, ale to bychom po nich chtěli asi trochu příliš.

Souhlas - sebekontrola asi není nejsilnější stránkou odpovědných pracovníků …

1 Like

Starbucks je v ČR v Praze, Brně a Olomouci.

Muf: Asi nemáš zcela pravdu. Podle toho co jsem vygooglil tak Starbucks by měl mít pobočky i v jiných českých městech. Nejvíce (26) v Praze. https://www.firmy.cz/pobocky/2001232-starbucks-coffee.

Ano, je to tak. Děkuji za upozornění a velice se omlouvám za chybu. Starbucks by měl být také v Ostravě, Hradci Králové, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Liberci a Ústí nad Labem. Snad by to mělo být vše, nebo ještě nějaké město chybí? Je tedy vidět, že HB vybrala dárek pro případného výherce dobře, když je tolik možností, kde výhru využít... 😄 

1 Like

Možností kde případnou výhru využít je sice více, ale přesto to některým nemusí vyhovovat. Já tak jak jsem už tu psal bych musel do nejbližšího Starbucks cestovat asi 30 km a to mi za tu kávu a strátu času nestojí.

1 Like

Případnou výhru bych věnoval synovi, který žije na rozdíl ode mě ve městě, kde Starbucks mají. Moje jedna cesta cca 60 km ... :-)

2 Likes

Hello KVÍZ KVÍZ!  

A protože nás – vás “kvízovat” baví, prodlužujeme SOUTĚŽ do 5. 7. 2020.

Cena vítěze nemineee... 😉🍀 tak zkus si kvíz vyplnit.

Těšíme se na vaše odpovědi.