Mastercard Priceless Specials čeká změna

Vážená paní / Vážený pane,

program Priceless Specials, jak ho znáte doposud, čekají změny, které postupně povedou ke kompletní inovaci. Naším hlavním cílem je přinést Vám nabídky šité na míru. Na přípravu tohoto kroku ale potřebujeme trochu času, a proto od 1. 5. 2020:

• získáte přístup k jednotné nabídce slevových kuponů, které se již dále nebudou dělit dle úrovní členství
  • nebude možné sbírat cashback za platby kartou u partnerů programu

Změnou, která se vás dotkne nejvíce, bude ukončení sbírání cashbacku ze vstupů do letištního salonku na Letišti Václava Havla v Praze, Terminál 1. Tato změna je vzhledem k inovaci bohužel nevyhnutelná.

Současně s tím také rušíme automatické čerpání cashbackových odměn a nastavujeme jednotné manuální vyplácení odměn. Funkci pro vyplacení naleznete po přihlášení na www.specials.cz v sekci Můj cashback. Peníze si můžete vyplatit až do 30. 9. 2020. Poté cashback propadá.

Novinkou od 1. 5. 2020 bude možnost podpořit vybrané dobročinné organizace v pravidelném hlasování. Čím více plateb kartou Mastercard provedete, tím více hlasů můžete darovat. Pomůžete nám tak s výběrem organizací, které finančně podpoříme.

Přečtěte si celé znění podmínek a nepromeškejte důležitá data.

Na všechny otázky Vám rádi odpovíme v zákaznickém centru
+420 272 099 977
Po–Pá, 9:00 – 17:00

Děkujeme za pochopení
a věříme, že i nadále si budete užívat výhody k nezaplacení.

Jen pro info (přišlo mi to e-mailem).

Mě to taky dorazilo. Takže ten program už bude asi v podstatě úplně k ničemu... ? (Už teď to nestálo za moc, já to využil jen občas na cashback, když jsem někdy zajel pro benzín k MOLu) Snad jedině ta podpora dobročinných organizací, pokud to bude nějak dobře uděláno..

Technicky to snad budou mít udělané dobře, ale hrozně moc bude záležet na výběru těch organizací. Ony jsou Dobročinné organizace a "dobročinné" organizace.

OT poznámka: všimla jsem si, že Terka zeditovala Markův příspěvek. Takže funkce editace příspěvku na fóru existuje, jen není povolená běžným uživatelům. Proč? Stačilo by aspoň po omezenou dobu od odeslání příspěvku (jako to bylo na starém fóru nebo jako je tady možnost odebrat přidělený "like"), aby si tam člověk mohl opravit překlepy a gramatické chyby (sice si to pokaždé po sobě přečtu, ale stejně mi hlavně u delších příspěvků vždycky něco uteče - hlavně když jsem při psaní kvůli něčemu rozčílená).