Narozeninová Hello půjčka - startujeme novou reklamní kampaň

Hello! Milá komunito,

dál slavíme společně s vámi 🙂 3. narozeniny Hello bank! a v tyto podzimní dny vám přinášíme novou vlnu naší komunikační kampaně. Právě teď startujeme akční nabídku Hello půjčky tentokrát ve výši 200 000 Kč s garantovanou měsíční splátkou 3000 Kč na 79 měsíců. Tato akční nabídka platí pro období od 19. 10. do 8. 11. 2020.

Kde ji uvidíte? 

Připravili jsme pro vás nový 20 vteřinový TV spot, který odstartujeme 19. 10. na všech kanálech skupiny TV Prima. Kampaň podpoříme opět komunikací v on-linu (bannery, sociální sítě, na našem webu atp.) a také nás můžete zahlídnout v tisku, v jednom titulu – suplementu deníku Metro. Věříme, že vám naše nová reklamní kampaň přinese i trochu dobré nálady do podzimního období. 🙂

 

Už jste ji viděli? Jak se líbí vám naše nová TV reklamní kampaň? 

Čím vás zaujala nejvíce? 

 

Děkujeme za vaše názory.

Přejeme prima podívánou! 😉

 

 

 

 

Podvrh, neuvadi ani rpsn, takze reklama na nic. Past na nic netusici lidi.

Hello! Nejedná se o žádnou past či podvrh, jak nám píšete. K této aktuální narozeninové nabídce Hello půjčky 200 000 Kč, našim klientům garantujeme měsíční splátku 3000 Kč na 79 měsíců. Tato nabídka je platná od 19. 10. do 8. 11. 2020. Ve všech komunikačních materiálech, včetně TV reklamy, uvádíme (v souladu s požadavky ČNB) reprezentativní příklad, který obsahuje i výši RPSN. Informace o RPSN najdete rovněž na našem webu, přímo v on-line kalkulačce o půjčku, stačí si jen kliknout na zobrazit detail půjčky.

 

 

 

Nevám televizi, takže spot sem neviděl. Co takhle dát video sem?