Nefunkční Hello spolu ve Firefoxu

Už několik dnů mi nefungují stránky Hello spolu ve Firefoxu. To je tak schválně udělané a nebo s tím někdo něco dělal a znefunkčníl to pro Firefox? Jsem s tím sám a nebo to ještě někomu ve Firefoxu také nefunguje? V jiných prohlížečích IE a Google Chrome mi stránky Hello spolu fungují.

Hezký den, vlazy, 

vyzkoušeli jsme a nám funguje Hello spolu v pořádku přes prohlížeč Firefox. Jakou verzi Firefoxu používáte? To by nám mohlo napovědět… 

Děkujeme moc za napsání.

1 Like

Také potvrzuji, že mi všechno funguje - používám poslední verzi Firefoxu a Windows 7.

1 Like

Ještě včera jsem měl verzi Firefoxu 76.0.1. Dnes mi Firefox nabídnul aktualizaci na verzi 77.0.1 kterou jsem provedl ale nefunkčnost stránek Hello spolu to nijak neovlivnilo. OS mám Windows 10. V nastavení Firefoxu jsem nic neměnil. Ještě někdy minulý týden mi Hello spolu ve Firefoxu normálně fungovalo. Jiné stránky včetně www.hellobank.cz mi ve Firefoxu normálně bez problémů fungují. V jiných prohlížečích (IE, Google Chrome) mi Hello spolu funguje bez problémů. V tom Firefoxu mi to připadá jako by se stránky Hello spolu ani nepokoušely načíst do prohlížeče. Nedělalo se náhodou v poslední době něco se stránkami Hello spolu a nějaký nevhodný zásah do toho nyní nemůže v některých případech způsobovat mnou uvedené problémy?

Mám Firefox 72.0.2 (32 bit - čerstvě aktualizovaný) na Window 7 Profi a stránky Hello spolu fungují bez problému.

jisy:

Já mám aktuální verzi 77.0.1  na kterou jsem dnes aktualizoval a 64 bitů a OS Windows 10 a to je trochu jiné než to co máš ty. Ono se to s každou verzi může chovat jinak. Každopádně dobří programátoří s čímž je asi v HB problém by měli stránky dělat tak aby fungovaly bez větších problémů ve všech prohlížečích (alespoň těch známých a běžně používaných) aktualizovaných na aktuální verze. Všechny jiné mnohé stránky mi ve Firefoxu fungují bez problémů a tak předpokládám, že problém s Hello spolu asi nebude u mne ale spíše v nějakém nevhodném naprogramování těch stránek.

vlazy:

Ano, něco takového je samozřejmě možné, v minulosti jsem také pozoroval rozdíly v zobrazení. Svou zprávou jsem pouze informoval, na jaké konfiguraci to u mne chodí (obdobně i maminka1), to nebylo žádné zpochybňování Tvého tvrzení.
Jinak za problémem by mohl stát i třeba jiný Os - zkusil jsi také jiný prohlížeč ? Nebyly nějaké nové aktualizace W10 ?

Ještě doplňuji: Firefox může mít různé číslování verzí pro různé OS, mě se nabídla aktualizace na oznámenou verzi těsně před zkouškou. Běžně používám spíše Google Chrome a v příp. zobrazení stránek fóra nevidím mezi nimi rozdíl.

1 Like

Další doplnění: Po nové aktualizaci Firefoxu mám rovněž verzi 77.0.1 a zobrazení je pořád OK.

Zkus tohle:

Menu: Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky. Pokud to zabere, budeš muset jednotlivé addony prověřit. Případně pro tuto stránku zakaž blokování reklam, máš-li to nastavené.

Další možností je vyzkoušet ve FF nový (=čistý) profil.

Mně ve FF 77.0.1 na W10/Pro/64 Hello banka i Hello spolu funguje.

1 Like

A úplný základ (na který ovšem často člověk zapomene a zkouší to řešit složitými cestami) - zkus to otevřít v novém anonymním okně - pokud to bude chodit, tak vymaž cookies a mezipaměť prohlížeče a mělo by to vyřešit problémy i v neanonymním okně.

2 Likes

Hello! Všem děkujeme moc za vhodné návody a tipy pro Vlazyho. 

Vlazy, prosím napište nám pak, zda Vám to pomohlo, jestli máte stránky Hello spolu přes Firefox funkční, na naší straně jsme je neupravovali. 

Mějte hezký pátek,

Terka

1 Like

Děkují všem za rady jak vyřešít problém s nefunkčním Hello spolu ve Firefoxu. Nejvíce se osvědčila rada od maminka1 která tento můj problém pomohla vyřešít. Zajímalo by mne co takového v těch cookies a mezipaměti mohlo být, že to znemožňovalo nebo blokovalo zobrazeni stránek Hello spolu. Bohužel ty cookies a mezipaměť neměly vliv na jiný propblém který jsem se snažil řešit na https://spolu.hellobank.cz/t/pozadovana-autentizace-co-to-je/13349 a který HB asi záměrně ignoruje.

1 Like