Nejde změnit limit pro internetové platby

Denní limit pro platby na internetu mám běžně nastaven na nule. Teď potřebuju něco zaplatit, ale limit se mi nedaří změnit, vyskočí okno s hláškou "Nelze změnit denní limit". Někam se dovolat, to je tam na mrtvici (...čekat a platit desítky minut za to, že jsem v pořadí..). 

Úvěrový rámec mám 50.000, momentalně nedlužím bance ani halíř.

Ach jo 😡

Tak ráno jsem měl limit v IB změněn, přestože včera změna byla odmítnuta, nešlo to.

Dnes už limit měnit šel, zaplatil jsem a nastavil nulu. Tak snad problém zmizel..

2 Likes

Problém zmizel asi jak komu - třeba mně nejde s nově aktivovanou kartou vůbec platit na internetu (přestože tam nemám limit na nule) ani měnit denní limit pro internetové platby (čímž by se možná dle předchozích zkušeností ty internetové platby odblokovaly), ani měnit denní limity u stickerů. Server mi hází hlášku, že ke změnám nemám potřebná uživatelská oprávnění (chyba 401). Teď jen doufám, že jsem si tím pokusem o změnu limitů ty stickery taky nezablokovala.

Hello! Děkujeme za napsání, 

konzultovali jsme s kolegy, vše co jste nám popsala je plně funkční.

Vyzkoušejte znovu a pokud by "chyba 401" u Vás přetrvávala, napište mi prosím soukromou zprávu, podíváme se spolu na to.

Mějte hezký den, 

Terka