Novinky u Hello spoření

Hello! Milá komunito,

stále na vás myslíme a rádi vám přinášíme novinky ze světa českého finančního trhu. Jak určitě víte, v průběhu letošního roku většina bank byla nucena zareagovat na ekonomický vývoj trhu a snížila úrokové sazby na spořicích účtech.

Aktuálně Hello spořicí od 1. 12. hvězda mezi spořicími účty 

My jsme zvolili jinou cestu a rozhodli se zachovat atraktivní úrok na Hello spoření ve výši 1 % ročně. Od 1. ledna 2021, ale měníme maximální limit úročené částky z 300 tis. Kč na 200 tis. Kč, a to jak u nových, tak i u stávajících klientů. Nicméně věříme, že většiny našich klientů se tato změna nedotkne, protože jejich nejčastěji uložená částka je nižší než 200 tis. Kč a my tak stále zůstáváme bankou pro drobné střadatele.

Navíc vše ostatní zůstává tak, jak jste zvyklí – spoření u nás máte bez dalších a zbytečných podmínek. Díky tomu, patří Hello spořicí dlouhodobě mezi TOP nabídky na trhu a od 1. 12. získává první místo na “bedně” mezi spořicími účty bez podmínek. 

 

ANKETA – HLASOVAČKA

Teď probíhá na finančním portálu FINPARÁDA.CZ hlasování veřejnosti o nejoblíbenější produkt 2020. Každý hlas se počítá, tak budeme rádi i za ten váš “palec nahoru”. 🙂👍

 

Děkujeme a přejeme hezký předvánoční čas.

Vaše Hello bank!

 

 

 

 

 

 

 

Držák jako minule? 😋 Inflace 3 %. Ale jo, víc takových