Plaťte bezpečně a rychle díky Apple Pay

Hello!

máme radost, že vám nyní můžeme nabídnout možnost platit v obchodech, na internetu, ale i v aplikacích pomocí služby Apple Pay. Svou Hello kreditku nebo debetku si nyní jednoduše přidáte do Apple Pay, není to nic složitého.

 

JAK NA TO? 

1. Otevřete ve svém telefonu iPhone aplikaci Hello bank! a přejděte na detail své Hello kreditky nebo Hello karty.

2. Zvolte možnost Přidat do Apple Wallet.

3. A to je vše. Po ověření bude vaše karta připravena k použití v aplikaci Wallet.

 

Údaje vaší karty jsou v bezpečí, protože nejsou uložené v zařízení ani se při placení nepředávají obchodníkovi. Více informací k Hello placení mobilem najdete ZDE.

Užijte si všechny výhody své Hello kreditky naplno 🙂

Děkujeme za vaši přízeň.

Vaše Hello bank!

2 Likes

Přidáno!

1 Like

Také přidáno 😍

Jen maličkost k dořešení - na e-mail mi přišla zpráva o přidání karty do Apple Pay a v ní je velké modré tlačítko "Jak platit s Apple Pay", které vede na neexistující stránku (chyba 404) místo na  návod.

Hello! Děkujeme, máme radost, že jste jedním z našich prvních uživatelů Apple Pay 🙂 

Zdá se, že jste předběhla oficiální spuštění 😉. Stránka ještě nebyla veřejně vypublikovaná. Když to zkusíte teď, vše by mělo být již v pořádku. 

Ať se Vám s Apple Pay dobře platí.

 

Díky, odkaz už je funkční.

1 Like

Jenom pro jistotu: odměna za platby kreditkou 1 % (samozřejmě pro ty, kdo to mají nastaveno) zůstává v platnosti, i když člověk platí přes Apple/Google Pay? A trochu off topic dotaz: platí při tomto způsobu placení i věrnostní programy jiných bank?

Hello! Jedná se pořád o platbu Hello kreditkou, jen probíhá pomocí její digitalizované verze. Tedy pro naše klienty, kteří si zvolili odměnu za placení 1 % zpět, až 150 Kč měsíčně, platí i při platbách přes Apple Pay. Vašemu off topic dotazu úplně nerozumíme. Chcete při platbě naší kartou uplatňovat věrnostní programy jiných bank? 🙂

1 Like