První přihlášení do internetového bankovnictví pro platbu splátek za zboží u Vašeho partnera

11. 10. 2019

Petr H, vytvořil téma:

Dobrý den, dnes jsem koupil zboží na splátky, prvotní přihlašovací heslo přes sms přišlo okamžitě, ale nevím jak ho použít. Respektive neznám přihlašovací jméno.
Jedná se o internetové bankovnictví kde budu převodem platit splátky za dané zboží, mám počkat na nějaký e-mail či obálku ve které se teprve dozvím přihlašovací jméno/číslo spolu s dalšími údaji platbám? Děkuji za odpověď.

Terka.HB:

„Hezký den, děkujeme, že jste si vybral Hello bank! pro své nákupy.

Je to jednoduché,
pro první přihlášení do svého internetového bankovnictví, jsme poslali na Váš e-mail přihlašovací jméno a SMS s jednorázovým heslem, které si pak změníte. Doporučujeme prohlédnout si složku „spamu či hromadnou poštu“, zda e-mail od nás s přihlašovacím jménem někam nezapadnul, což se může lehce stát…

V případě, že neobjevíte e-mail ve své poště, prosím napište mi do soukromé zprávy Vaše celé jméno a telefonní kontakt. Podíváme se na to.

V nejbližší době (cca do jednoho týdne) Vám pošleme dopis, kde budete mít bližší informace a svou půjčku začnete splácet nejdříve příští měsíc, tedy v listopadu.

Jak probíhá splácení?
Najdete přehledně sepsáno na našem webu:

Děkujeme za Váš dotaz!“

Dobrý den, před nedávnem jsem začal používat kreditní kartu. Do dnes mi nebylo posláno žádné vyučtování ani poštou a do internetového bankovnictví se nelze přihlásit protože mi nebyli poslány žádné údaje ani formou sms ani emailem. Děkuji za případnou radu co s tím. Rád bych kartu zaplatil ale ani nevím kam peníze posilat. K

Dobrý den, 

těší nás, že jste si vybral Hello kreditku pro své nákupy a děkujeme za Váš dotaz. 

Jelikož se jedná o konkrétní dotaz na produkt (podle pravidel našeho - vašeho fóra Hello spolu), který u nás máte a abychom Vám co nejlépe poradili, potřebujeme znát Vaši identifikaci klienta.

Proto mi prosím napište do soukromé zprávy Vaše celé jméno a telefonní spojení tady na fóru nebo nás můžete kontaktovat přímo přes Facebook Hello bank! do soukromé zprávy. Podíváme se na to a rádi Vám poradíme, jak dál postupovat. 

Děkuji a přeji fajn den,

Terka