SOUTĚŽ - už jste vyzkoušeli naše IVR?

Hello! milá komunito,

jsme rádi, že jste tu s námi a společně otvíráme nové téma, ve kterém se chceme dozvědět váš názor na naše IVR = Interactive Voice Response.

A nebude chybět ani zajímavá soutěž. 🙂

Co je to vlastně IVR? 

IVR je hlasové menu s nahranými pokyny, které vás vyzve, abyste si pomocí číselné volby vybrali některou z možností, podle toho s jakým dotazem k nám voláte. Před časem jsme pro vás nasadili nové hlášky a dali si záležet i na výběru sympatického hlasu. Doufáme, že se bude líbit především vám. Díky volbě v hlasovém menu se efektivně spojíte přímo s našim kolegou na call centru v Hello bank!, který vám dokáže co nejlépe poradit. 

Z vlastní zkušenosti víme, že čekat na telefonu a poslouchat neustále se opakující hlášku, že „všichni naši operátoři…“ není nejpříjemnější. Proto v Hello bank! děláme vše proto, abychom s vašim časem nakládali smysluplně. Věříme, že i díky našemu novému IVR se to podaří. Budeme moc rádi, když si jej rovnou vyzkoušíte a dáte nám vědět, jak vyhovuje vám. 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA – POZNÁTE ČÍ JE HLAS, KTERÝ IVR NAMLUVIL?

Svůj TIP, tedy jméno i příjmení toho o kom si myslíte, že naše IVR namluvil, nám pište do komentáře pod toto téma - nejpozději do 6. 2. 2020, kdy soutěž uzavřeme. 

V průběhu příštího týdne vylosujeme PĚT z vás, kteří správně odpoví na otázku a vítěze odměníme Hello dárkovým balíčkem. Hodně štěstí! 🍀

Vyzkoušejte náš nový hlasový automat na 257 080 080.

Jsme tu pro vás PO – PÁ od 8,00 – do 20,00 h nebo přes víkend od 9,00 – 18,00 h.

Zajímá nás…

Co vy a náš hlasový automat? Jak vám sedí?

Je něco dalšího, co bychom měli vylepšit či vám u nás chybí?

Jaký máte obecně vztah k „plechové hubě", jak se také IVR slangově nazývá?

Jaké další výhody / nevýhody v IVR spatřujete vy?

Děkujeme za vaše názory.

Tým Hello spolu

Každá seriózně vyhlížející banka má infolinku na zeleném čísle zdarma (800 ... ...).

2 Likes

Plechovou hubu namluvila Terka.

1 Like

Má být celé jméno a příjmení, abych nebyl vyřazen ze hry: Tereza Dohnalová.

Nevím, kdo automat namluvil, ale je to hezký a příjemný hlas. 👸 Já se snažím volání do banky vyhnout a maximum věcí vyřídit přes IB a mobilní aplikaci. Když už potřebuji volat do banky, mám nějaký větší problém, a jsem raději za živého člověka. Ale pro konzervativní klienty HB volání na linku  s automatem dobré. 🤓

2 Likes

Zkusil jsem si na infolinku zavolat a vůbec netuším. Na Terku mi to nepřijde, podle hlasu to bude podstatně starší žena. Ale můžu se splést.

Taky nevím, ale do 6.2. zkusím tipnout :wink: Co když nikdo neuhádne?

Mně je ten hlas povědomý, jako bych ho už někde slyšel, možná jiný IVR? Rádio? Ale fakt nemám tušení.

Každopádně souhlas s tou placenou linkou. I když dnes už to asi nehraje tolik roli, protože se rozšířily neomezené tarify, přece jen si dovedu představit, že hlavní zákazník Hello bude někdo s předplacenou SIM, co má hlubuko do kapsy a pro toho několikaminutový hovor může představovat problém.

Ano, 800 linky jsou velmi drahé, zejména kvůli různému zlomyslnému volání, které ubírá "člověkohodiny" (což je větší náklad, než hovorné), ale co vymyslet nějaký způsob, jak se dovolat zdarma? Např. možnost volat přes WhatsApp, přímo přes webový prohlížeč, nebo zpětné volání - tj. prozvoním, hovor spadne a okamžitě mi automat zavolá zpět.

To jsem byl jediný tipující? Terko, trefil jsem se? 🙂

1 Like

Hello SOUTĚŽ SOUTĚŽ!  

POZNÁTE ČÍ JE HLAS, KTERÝ IVR NAMLUVIL? 

Věříme, že ano ... odměna vítěze "nemine" ... tak prodlužujeme naši - vaši soutěž do 13. 2.  😉

Těšíme se na vaše další TIPY. 🍀

… a protože se MirekM napoprvé netrefil, musí za trest vrátit všechny úroky a odměny za platby kreditkou, které od HB za poslední dva roky dostal :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

A fix, to budu muset rozbít poněkud větší prasátko ... 😵

Linku 800 Hello banka má a teď jsem ověřil, že se na ní lze dovolat. Jen je asi tajná... Prozrazovat jí tu tedy veřejně nebudu, ale prozradím, že jí provozoval veřejně inzeroval ještě Cetelem, i když už hodně dávno. Od té doby jí mám v telefonu uloženu a využil jsem jí za tu dobu možná tak 1-2x při reklamacích. Tak jen doufám, že jí díky mému příspěvku nezruší (asi je už jen pro mě? 😉 🤣)

Zkusil jsem jí teď a je tam také automatický hlas, ale ta nahrávka nesedí tou na veřejně prezentované tel. lince. Je tam jen volba zmáčknout jedničku a nebo počkat na spojení s operátorem (pro mne ideál). Ten hlas podle mne namluvila stejná osoba. Kdo to ale je, to tedy opravdu netuším...

Co se týká volání do banky, raději také nikam nevolám a vše řeším online. Když už musím volat, tak bývá jedině s nějakým konkrétním problémem, kdy je potřeba mluvit s někým kompetentním. Takže pro mne je nejlepší telefonní číslo bez automatu, nebo když už musí být, tak aby tam byla rychlá volba na spojení (ne skrytá někde v padesáté úrovni menu). Nejlepší to měla v začátcích Equa bank. Tam se člověk dovolal vždy rovnou na nějakou kompetentní osobu na pobočku (ne operátora). Pak to časem, ale tuším také skončilo - nevím aktuální stav, do bank běžně nevolám.

2 Likes

Zkusím si také tipnout, ať to není jen na MirkoviM:

Můj tip je: Lenka Zimmelová

Souhlasím s ostatními, většinu problémů se snažím vyřešit online nebo mailem nebo jinak. Když už volám, tak taky potřebuju rovnou s nekym mluvit a ne klikat v automatu dvacet voleb než se stejně dostanu na operátora.

1 Like

Co takhle Jitka Moučková?

1 Like

Zajímavá možnost … Moje hlasování souviselo spíše s domněnkou, že půjde o někoho z HB, ale pod tvůj tip bych se také podepsal. Už jsem ale hlasoval …

Mohlo by to být číslo, končící na “22” ? :slight_smile:

Terka v soutěži píše, že máme zkusit ten hlas poznat. Musí tedy jít o veřejně známou osobu (herečka, dabérka, moderátorka apod.), protože jinak by se moc lidí do soutěže zapojit nemohlo. Kolik jich asi tak má šanci poznat Terčin hlas - nebo někoho jiného z HB - a když už jsme u toho, kolik lidí zná celá jména a příjmení zaměstnankyň HB, které by mohly připadat v úvahu?

Připadám si jak ve starověkem Římě, když bylo třeba odvést pozornost od vážných problémů nebo zaměstnat dělný lid - rozdal se chleba nebo se zorganizovaly hry. 🙃

1 Like