Startujeme novou reklamní kampaň, jak se vám líbí?

Hello! Milá komunito,

v tyto letní dny vám přinášíme novou vlnu naší komunikační kampaně, kterou startujeme akční nabídku Hello půjčky 150 000 Kč s garantovanou měsíční splátkou 2500 Kč na 70 měsíců. Tato akční nabídka je platná pro období 31. 7. – 30. 9. 2020.

Kde ji můžete zahlídnout? 🙂

Hlavní část TV kampaně běží od 10. 8. až do konce srpna na všech kanálech skupiny TV Prima. Kampaň bude standardně podpořena rovněž komunikací v on-linu a ve stejném duchu nás uvidíte i v tisku, jako je např. Reflex, Téma, Rytmus života, Auto-TIP, Magazín Dnes s TV programem či deníky Metro a 5plus2.

Připravili jsme pro vás nový kreativní koncept, ve kterém jsme se kromě našich typických ilustrací a brandových prvků rozhodli zařadit i hrané záběry, které zvýrazní emoční rozměr komunikace a přispějí tak k lepší zapamatovatelnosti kampaně. Délka TV spotu bude mít opět 20 vteřin.

Mrkněte na naši novou TV reklamní kampaň.. potěší nás, když nám dáte vědět, jak se líbí vám. 

Co na ni říkáte? 

Je pro vás srozumitelná? 

A čím vás zaujala nejvíce? 😉

Děkujeme za vaše názory.

Tak prima podívanou!

Dobrý den, tak za sene vzala jsem si u vás půjčku na 150 tisíc ,ale ne na 70 měsíců po 2500 Kč jak nabízíte, ale vy jste mě jí dali na 84 měsíců po 2810 Kč už to je zavádějící a nelíbí se mě to. Samozřejmě, že to bude o hodně dražší a 7 let je pro mě dlouhá doba. Může se stát cokoliv, právě proto, že nejsem celkově zdravotně v pořádku. 

Tedy klamavá reklama 😮

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci.

Rádi situaci prověříme, jen potřebujeme znát Vaše celé jméno a kontaktní údaje (dle pravidel našeho fóra). Stačí, když mi odpovíte na soukromou zprávu, kterou jsem Vám dnes poslala.  

Děkuji a hezký večer,

Terka

Příspěvek od maminky1, který fórum nejspíš "požralo".

Ono je docela dobře možné, že si ta paní v příspěvku výše požádala o půjčku před 31. 7., když ty sazby ještě neplatily. A banka nejspíš počítá datum podání žádosti, nikoliv datum schválení. Možná by si v tom případě paní mohla požádat o "přebalíčkování" v rámci nových akčních podmínek - ale banka není povinná na to přistoupit.

Přiznám se, že jsem na tu reklamu zatím ještě nikde nenarazila, takže nevím, co přesně se tam říká (nebo píše malým písmem úplně dole a zobrazuje se to na 1 vteřinu na konci reklamního spotu 😀). Je docela dobře možné, že je to jako ve spoustě jiných bank, že ta akce je "již od ..." a v reálu na tu nejnižší částku skoro nikdo nedosáhne. Také se tam určitě neříká, že banka poskytne tu půčku úplně každému, kdo o ni požádá.

Fórum to nepožralo, ale já sama jsem ho později vymazala, protože se mi večer konečně podařilo tu reklamu v televizi vidět. A z toho, co jsem viděla, skutečně zdánlivě vyplývá, že tu půjčku banka poskytně všem - takže Tvůj příspěvek o klamavé reklamě řekl všechno důležité a ten můj příspěvek byl jen zbytečný slovní balast navíc.

Omluvám se tedy zmatek :wink: Můžu taky zamést stopy smazáním. Mám?

Klidně to nech, jak to je, to bychom museli smazat poslední 4 příspěvky vlákna (počítáno včetně tohoto) a to za to nestojí. Holt "co internet jednou schvátí, to už více nenavrátí".

OT: V té souvislosti mi to nedá, abych nepřipomněla naše stížnosti táhnoucí se už 3/4 roku - banka není schopná na fóru opravit to, že se v příspěvcích  nedají editovat chyby a překlepy, ale klidně nám ponechala možnost smazat své příspěvky časově neomezeně dozadu. Pak někdo může přijít a odmazat něco ze začátku vlákna, na co ostatní reagovali, a celá diskuse se tak stane nesmyslnou a nelogickou. Moderátoři přitom možnost editací mají, takže naprogramováno to je, jen by stačilo to povolit i pro kategorii běžného uživatele.

Jelikož máme TV puštěnou spíše jen jako kulisu, reklamu jsem jen "slyšel", tedy vím o půjčce 150k a splátce 2500 měsíčně. O době splácení a úrokových sazbách se (co si pamatuji) nemluví, zda je to tam někde napsáno, nevím.

Nicméně úrok 5,36% p.a. a RPSN 5,5% se mi zdá solidní nabídka. Píšu "zdá", protože s půjčkami nemám žádné zkušenosti (nechci a nepotřebuji), poslední, kterou jsem bral, byla stavební půjčka od Československé státní spořitelny na barák hluboko za minulého režimu.