Hello! První společné setkání komunity

  • 13 září 2018
  • 28 odpovědí
  • 3454 Zhlédnutí

Úroveň
Odznak +4
Hello!

máme radost, v pondělí 10. 9. se uskutečnilo vůbec první osobní setkání s některými z vás, vybranými členy komunity u nás v Hello bank!
Těší nás, že jste si v dnešní digitální a uspěchané době na nás našli čas a díky tomu, jsme se mohli poznat i osobně. Což třeba já považuji za téměř největší přínos celé akce… :)Co se událo?

Během našeho setkání jsme vám rádi představili novinku, kterou právě pro naše klienty připravujeme, protože je pro nás nesmírně důležité slyšet a vidět vaše bezprostřední reakce, názory, vaši okamžitou zpětnou vazbu na naši práci. Velmi si toho ceníme a jen díky tomu, můžeme naše produkty a služby společně s vámi dotvářet.
Díky vám jsme si start do nového týdne skvěle užili!
Věříme, že se u nás do budoucna sejdeme třeba i ve větším počtu.. :8

Těšíme se na další potkávání s vámi, komunitou Hello spolu.
Přejeme příjemné dny.

Odpovědi: 28

Úroveň
Odznak +1
Tak ti banko děkuji jako jednomu z prvních diskutérů s mnoha příspěvky za pozvání.
No, ortodoxní kritici a rebelelové s přímočarým vyjadřováním nejsou v bance vítání ... :-)
Proplatili vám alespoň náklady na dopravu, pokud někdo nejste přímo z Prahy?
PS: Patrika znám osobně z mRady, děda bude asi jisy, rolda je si na obrázku u aliasu podobný, pfossera není třeba detekovat. Jen ta pani, pokud je to maninka1, tak určitě nevypadá na důchodkyni, jak stále na fóru proklamuje. Který na prvním obrázku je jujec?
Úroveň
Odznak +2
Jujec tam nebyl, protoze v te dobe byl v Polsku. Ale faktem je, ze se me Terka hodne snazila premluvit, ale pozvani prislo pozde.
Úroveň
Odznak +2
Hmmm..... za všech okolností podezíravý Mirek 😛. Já nikdy netvrdila, že jsem "starobní" důchodkyně. A kupodivu existují i postižení, která nejsou na fotce na první pohled vidět.
Úroveň
Odznak +4
Jujec tam nebyl, protoze v te dobe byl v Polsku. Ale faktem je, ze se me Terka hodne snazila premluvit, ale pozvani prislo pozde.Jujec, věřím, že nám setkání u nás vyjde příště! 🙂 Jak bylo v Polsku?
Úroveň
Odznak +2
Fajn 😃
Úroveň
Odznak +1
Terko, předpokládám, že nebudete strkat hlavu do písku a odpovíte mně, proč zasloužilého fóristu banka nepozvala.

Maminko1, pokud uvedete důchodce, myslí se tím obecně starobní důchodce. Pokud máte invalidní důchod, je třeba uvést plné znění, pro rozlišení od starobního důchodu.
Úroveň
Odznak +2
A číslo diagnózy a lékařskou zprávu byste nechtěl? Plné znění mé diagnózy je myslím si moje zcela soukromá věc a pokud to už někomu prozradím, je to zcela moje volba. Navíc z psychologického hlediska je pro mě tak nějak přijatelnější, když o sobě mluvím jako o důchodkyni než jako o invalidovi. Nikomu jinému kromě Vás až doteď nevadilo, jestli jsem důchodce nebo ne a jaký typ důchodu pobírám. Zajímaly je moje názory na tomto fóru. Pokud se chcete bavit o nemocech, jděte na nějaké jiné fórum, toto je fórum o bankovnictví. Na toto téma se odmítám dále bavit.
Úroveň
Odznak +1
Jen jsem reagoval na Vaši předchozí odpověď na můj příspěvek, že mně nesedíte na fotce na starobního důchodce. Nic více, nic méně.
Úroveň
Odznak +4
Terko, předpokládám, že nebudete strkat hlavu do písku a odpovíte mně, proč zasloužilého fóristu banka nepozvala.

Maminko1, pokud uvedete důchodce, myslí se tím obecně starobní důchodce. Pokud máte invalidní důchod, je třeba uvést plné znění, pro rozlišení od starobního důchodu.


Dobrý den, Mirku,

asi se shodneme na tom, že tak jako má každý námi pozvaný účastník možnost si vybrat, zda přijme naše pozvání či nikoliv, tak my jako banka máme právo si zvolit, jaké členy komunity si na osobní setkání pozveme.
I právě vzhledem k tématu, které se na schůzce probíralo, jsme si vytipovali okruh členů komunity, kteří nám dávali často podněty napříč tématy a ty jsme poté oslovili prostřednictvím soukromé zprávy. Aktivitu na fóru všech členů průběžně sledujeme a tak věříme Mirku, že se do budoucna sejdeme i ve větším počtu.

Přejeme hezký zbytek dne.
Úroveň
Odznak +1
Terko nezlobte se, to není konkrétní odpověď, to jsou jen obecné fráze.

Právo výběru samozřejmě nezpochybňuji.

Tedy ještě jednou, co jsem nesplňoval na rozdíl od vytypovaných vámi na schůzku? Prosím konkrétně.
Úroveň
Odznak +1
Já jen doplním, že mi včera přišla Hello kreditka, kterou jsem si při té příležitosti k již vlastněné EONce a Alze založil 🙂.
Úroveň
Odznak +1
Terko, vidím, že jste již příspěvěk Patrika četla, tedy i můj včerejší. Čekám na konkrétní odpověď. Strčením hlavy do písku, jak jsem již psal, mě od dotažení dotazu do konkrétní odpovědi bez obecných frází neodradíte.
Úroveň
Odznak +4
Terko, vidím, že jste již příspěvěk Patrika četla, tedy i můj včerejší. Čekám na konkrétní odpověď. Strčením hlavy do písku, jak jsem již psal, mě od dotažení dotazu do konkrétní odpovědi bez obecných frází neodradíte.

Zdravím Vás Mirku!

Algoritmus výpočtu na základě, kterého jsme pozvali členy komunity na osobní setkání k nám do Hello bank! nebyl nikterak složitý, naopak.
Jak už říkávala moje babička, tenkrát z Gottwaldova, méně je někdy více. 🙂

Kritériem tedy nebyla četnost odpovědí na fóru, a proto jsme oslovili členy, kteří nám často dávali konstruktivní zpětnou vazbu a podněty.
Vážíme si času, který s námi strávili, setkání u nás proběhlo v pohodové atmosféře a bylo pro nás velmi inspirativní.

Je fajn, že jsme se shodli na tom, že jako banka máme právo si zvolit, koho
pozveme. Více k tomu už nemáme co dodat.

Mějte se hezky.
Úroveň
Odznak +1
Opět mlžíte. Ten algoritmus mně nějak nesedí. Někteří pozvaní začínali na 14 a končili na 250 příspěvcích, tedy s mými 220 jsem se do intervalu vybraných vešel.

A pokud narážíte na pohodovou atmosféru vašeho setkání, pohodové atmosféry na mRadách jsem nekazil ...

Terko, nechcete přiznat, že vám (bance) vadí má občasná přímočará a ostrá kritika vaší banky se zvidětelňováním, proč a jak banka vůči klientům vlastně pracuje ... :)

Doporučiji Vám absolvovat kurz stručného, jasného a konkrétního vyjadřování k danému dotazu bez zbytečného okecávání a odbočování od meritu dotazu. :(

Howg.
Úroveň
Odznak +2
Nic mi do toho není, ale myslím si, že ten, kdo zve, má právo si vybrat, koho pozve, zejména jde-li o soukromou instituci (u státního úřadu bych se ještě hádal). Terka poměrně hezky a asertivně napsala do pár odstavců spojení, které šlo vyjádřit krátce "vybrali jsme jiné, kteří nám přišli vhodnější".
Přemýšlím, jaká odpověď by MirkaM uspokojila...
Omlouvám se, opravdu to není má věc, já se to jen snažím pochopit, proč máte snahu se cpát nějak, kde Vás nechtěli, a ještě chtít zdůvodnění. Prostě banka, stejně jako každý, má právo říct NE, pokud se ovšem nedostane do rozporu s VOP, což se v tomto případě zjevně nestalo...
Úroveň
Odznak +1
jujec: Konkrétní odpověď, ne obecné bláboly, proč jsem nebyl vybrán, např. nespňujete ve srovnání s pozvanými to a to, nelíbí se nám vaše příspěvky na téma, nelíbí se nám váš způsob komunikace v těchto aspektech a pod.

Nikam se necpu, jen jsem chtěl vědět, proč jako "zakládající" člen fóra s mnoha příspěvky jsem nebyl vybrán.

600 Km po poučení z mRad do Prahy a zpět kvůli setkání v instituci typu banka bych již opravdu necestoval ... Do Prahy musím občas služebně a úplně mně to cestování postačuje. 🙂
Úroveň
Odznak +2
Mirku, kdo se moc ptá, občas se dozví odpovědi, které nechce slyšet. Opravdu vám to stojí za to? Vždyť Vy jste si vlastně už vytvořil určitou teorii sám a teď se snažíte Terku donutit k tomu, aby Vám ji potvrdila. Třeba Vás na příští setkání banka pozve. Navíc sám píšete, že byste kvůli setkání v bance 600 km stejně necestoval. Takže Vám jde o to, aby Vás banka pozvala a Vy jste to pozvání mohl odmítnout?
Úroveň
Odznak +1
maminka1: jde mně jen o to, aby banka sdělila pravý důvod nepozvání na férovku a bez mlžení. Neurazím se na jakýkoliv důvod. Na sraz i kdyby mě banka pozvala bych nepřijel, viz předchozí příspěvek. .
Úroveň
Odznak +2
No takže teď už máte skoro jistotu, že na příští setkání Vás banka nepozve, protože předem avizujete, že byste stejně nepřijel. A navíc máte i vnitřní zdůvodnění toho, že až Vás banka přístě nepozve, i kdyby byl skutečný důvod jakýkoliv - pro Vás bude důvod ten, že jste pozvání předem odmítl. Nic ve zlém, ale trochu mi to připomíná bajku o lišce a kyselých hroznech 🙂
Úroveň
Odznak +1
maminka1: naprosto si nerozumíme, máme asi úplně jiný systém myšlení ... 🙂
Úroveň
Odznak +2
maminka1: naprosto si nerozumíme, máme asi úplně jiný systém myšlení ... :)
No vlastně jste teď na to úplně přesně kápl, mě a ostatní banka pozvala kvůli našemu systému myšlení, Vás kvůli tomu Vašemu ne, protože si s ním algoritmy banky nevěděly rady :D:D
Úroveň
Odznak +1
No, že jsem na to nepřišel již dříve sám ...
😃 😃 😃
Úroveň
Odznak +2
Myslím si, že velmi dobře to vyjádřil Jujec - cituji: "ten, kdo zve, má právo si vybrat, koho pozve". Mě by nikdy nenapadlo dožadovat se nějakého pozvání někam (snad jedině bych se mohl naštvat, kdyby mě nepozvali na nějakou rodinnou sešlost.. 🙂 ). Stojí Ti to za tu natahovanou diskuzi ?
Úroveň
Odznak +1
jisy: Ježiši kriste, kolikrát mám opakovat, že mně nešlo o pozvání, ale vysvětlení, proč jsem nebyl jako zakládající člen fóra s 220 příspěvky pozván.
PS: u reakce na poslední příspěvek Terky jsem napsal HOWG a myslel jsem to vážně. Bohužel se do diskuse začali přidávat někteří účastníci zájezdu a nedalo mně to jim neodpovídat ...
Úroveň
Odznak +2
Jedna věc mě mrzí - tohle mělo být původně vlákno o prvním setkání naší komunity, Terka si s tím dala práci, dala sem fotky, aby náhodným nebo novým návštěvníkům fóra ukázala, jaká jsme tu dobrá parta... A v co se to nakonec zvrhlo? V něco vyčítavě ublíženecky vysvětlovacího, co na naši komunitu moc hezké světlo nevrhá. Místo toho, abychom tu pro ostatní byli něco jako důvěryhodní mentoři se zkušenostmi z finančního světa, kteří jim mohou radit, se tu prezentujeme jako banda rozhádaných egoistů. Vím, že většina je v tom nevinně, ale dali jsme se strhnout k diskusi, která se takto veřejně vůbec neměla odehrávat. Je mi z toho smutno 😞.

Odpovědět