Kolo štěstí


Úroveň
Odznak +1
Už jste se zúčastnili soutěže "Kolo štěstí"? Já byl dnes a vytočil jsem si "nákup za 500 Kč", prý mi má poukázka do Kauflandu přijít mailem, tak doufám, že přijde :D
https://www.hellobank.cz/microsites/hello_soutez/

Odpovědi: 15

Úroveň
Odznak +4
Hello kolo štěstí!

Patriku, jsme rádi, že jste se zastavil u nás na pobočce a roztočil Hello kolo štěstí! :)

Podle pravidel soutěže: https://www.hellobank.cz/microsites/hello_soutez
poukázky a vouchery budou výhercům zaslány nejpozději do 30. 6. 2019 na kontaktní e-mail, který nám uvedou na soutěžní kartičku.

Přijďte to k nám roztočit i Vy!
Stačí si např. založit běžný či spořicí účet nebo si zažádat o vydání platební nálepky. Akce běží celý květen na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě nebo na kontaktních místech v OC Frýda i v OC Forum Nová Karolina a čeká na vás spousta parádních cen – tablet, lístky do kina, poukázky na nákupy ...

Mrkněte na: bit.ly/Hellobank_laskycas
kde se dozvíte více o našich dalších májových akcí pro vás.V Hello bank! slavíme lásky čas a myslíme na vás ještě o trochu víc.
Odznak +1
Co je to "pokázka"? Pokud se dobře dívám na ten obrázek tak tam na tom kole vidím 2x "pokázka na nákup". Asi tam mělo být "poukázka" a někdo kdo to psal si to po sobě nezkontroloval. :) :)
Úroveň
Odznak +2
Je zajímavé, že jsem nikde v podmínkách soutěže nenašla, kolik tabletů celkem hodlá banka do soutěže věnovat. U té druhé paralelně probíhající soutěže, kde je potřeba utratit 3333 Kč kreditkou, je počet tabletů omezen na 10 kusů.
Úroveň
Odznak +4
vlazy napsal/-a:

Co je to "pokázka"? Pokud se dobře dívám na ten obrázek tak tam na tom kole vidím 2x "pokázka na nákup". Asi tam mělo být "poukázka" a někdo kdo to psal si to po sobě nezkontroloval. :) :)Vlazy, děkujeme za upozornění, název výhry na Hello kole štěstí jsme opravili. :8
Úroveň
Odznak +4
maminka1 napsal/-a:

Je zajímavé, že jsem nikde v podmínkách soutěže nenašla, kolik tabletů celkem hodlá banka do soutěže věnovat. U té druhé paralelně probíhající soutěže, kde je potřeba utratit 3333 Kč kreditkou, je počet tabletů omezen na 10 kusů.Hello!

Žádný omezený počet výher tabletů Samsung, Hello šátků, lístků do kina apod. na jakékoliv pobočce nebo kontaktním místě Hello bank! nemáme. Je to o náhodě, o štěstí a počtu klientů, kteří navštíví za celé soutěžní období naše pobočky a jakou výhru si vytočí.

Těšíme se na vás na pobočce! :)
Úroveň
Odznak +1
Dnes jsem se registrovali s manželkou do soutěže KK a místo emailů s hesly po registraci došlo kulové.
Ztrácím poslední iluze ...
Úroveň
MirekM napsal/-a:

Dnes jsem se registrovali s manželkou do soutěže KK a místo emailů s hesly po registraci došlo kulové.
Ztrácím poslední iluze ...


Se divím, že se ještě divíš. U nás to bylo úplně stejně.
Pomohl postup: Znova se registruj, zobrazí se informace "adresa je již registrovaná". Klikni na "Přihlaste se" a pak se přihlaš "Zapomenutým heslem"
Úroveň
Odznak +1
Nechal jsem si dle tvého postupu poslat "zapomenuté heslo" (pokyny k obnově zapomenutého hesla) a e-mail opět se "zapomenutým heslem" nedorazil.
Úroveň
Odznak +1
Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil ...
E-maily chodily, ale oběma do SPAMového koše ...
Úroveň
Odznak
Já si říkal co to je za nesmysl, mě email před víkendem došel v jednotkách vteřin od registrace.
Úroveň
Jakej nesmysl?
Nám nepřišel žádný email ani do SPAMu, ani nikam. Pomohl až zmíněný postup, který poradila banka (za několik dní).
Úroveň
Odznak
Reagoval jsem na Mirka :). No hlavně že už to je ok.
Úroveň
Odznak +4
Hello!

Skvělé, vidíme, že vás zaujala naše májová soutěž:
https://www.hellosoutez.cz/ o dárky za více než 700 000 Kč.
Objevují se zde také dotazy ohledně registrace a podobně. Abychom vám vše usnadnili, připravili jsme pro vás odpovědi na ty nejčastější dotazy, najdete je:

https://www.hellosoutez.cz/user/faq.

Doufáme že jste se už zapojili, třeba ten zájezd za 100 000 Kč vyjde právě na vás. Kdo nehraje, nevyhraje... :8
Úroveň
Odznak +1
Včera odpoledne na Andělu, kolo také natočeno na tablet uprostřed políčka. Nedali se přesvědčit, že jsem již před chvílí zatočil a nevšimnuli si mého točení ... :-)
Vytočil jsem si 500 Kč v Kauflandu, tablet byl přesně na opačné straně. Před točením jsem prohlédl kolo zezadu - žádné závaží, ani zjevná nesymetryčnost, jen třecí brzda, aby se kolo netočilo půl hodiny. A na radu z Finexpertu jsem zatočil doleva levou rukou. :-)
Úroveň
Odznak
Škoda, že je tak málo poboček a většina nemá šanci si zatočit😓

Odpovědět

  • :D
  • :?
  • :cool:
  • :S
  • :(
  • :@
  • :$
  • :8
  • :)
  • :P
  • ;)