PODMÍNKY DISKUZNÍHO FÓRA

 Hello spolu je platforma provozovaná společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, se sídlem bd Haussmann 1, 75009 Paříž, Francie, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Obchodním soudem v Paříži pod č. 542 097 902 (1954B09790), jednající v České republice prostřednictvím BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, odd. A, vl. 77003, IČO 03814742, se sídlem Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha (dále jen „Banka“).

Uživatelem Hello spolu je fyzická osoba, která v Hello spolu vystupuje pod svou přezdívkou (dále jen „Uživatel“). V Hello spolu platí zákaz šíření jakéhokoliv nelegálního obsahu (např. audio, video, foto apod.). Opakované porušení může vést k zablokování uživatelského profilu.

V Hello spolu je zakázáno vkládat nabídky produktů či služeb. Reklamní obrázek se nesmí objevit ani jako profilová fotka Uživatele, ani v jeho podpisu. Soukromé zprávy je rovněž zakázáno používat ke komerčním účelům. Opakované porušení může vést k zablokování uživatelského profilu.

V Hello spolu je zakázáno jakékoliv rasistické a xenofobní vyjadřování, osobní útoky na Uživatele, propagace drog, poptávaní propagace nelegálního audia a softwaru a zveřejňování linku na ně, explicitní sexuální tématika a podobně. Opakované porušení může vést k zablokování uživatelského profilu.

Banka si vyhrazuje právo přesouvat diskuse mezi jednotlivými kategoriemi diskusí a upravovat některé příspěvky za účelem korekce informací, nezveřejňovat některé zaslané příspěvky, kdykoli jednostranně změnit znění těchto Podmínek a změnit nebo pozastavit provoz Hello spolu, a to i bez předchozího oznámení Uživateli.

Publikováním příspěvků v Hello spolu dává Uživatel souhlas s jejich zveřejněním.

Uživatel má právo v Hello spolu svobodně vyjadřovat své názory, obsah příspěvků však musí být v souladu s právním řádem České republiky a těmito Podmínkami. Banka nenese odpovědnost za obsah diskusí a příspěvků v Hello spolu. Příspěvky v rozporu s právním řádem České republiky a těmito Podmínkami budou odstraněny. Opakované porušení může vést k zablokování uživatelského profilu.

Veškerá autorská a jiná práva související s funkcionalitou, vizuálním ztvárněním a informačním obsahem Hello spolu náleží Bance, případně třetím osobám, se kterými má Banka za tímto účelem uzavřené smlouvy.

Jakmile obdržíte oznámení o aktualizaci těchto podmínek, bude třeba souhlasit s novými podmínkami, abyste mohli fórum nadále  používat.