Cetelem se již brzy změní na Hello bank!


Úroveň
Odznak +4
TOHLE VIDEO je jen prvním nahlédnutím pod pokličku toho, co se pro vás od léta chystá:Chtěli jsme se v něm s vámi podělit hlavně o to, co nás vedlo k rozhodnutí o této změně a jací pro vás jako Hello bank! chceme být.

ZAJÍMÁ NÁS: :)

Co konkrétně se vám na videu LÍBÍ / NELÍBÍ?

A OBSAH videa? Je pro vás srozumitelný?Budeme moc rádi, když nám své dojmy, myšlenky, podněty... "právě z vámi zkouklého videa" napíšete!

Jsme víc než zvědaví.... :)

This topic has been closed for comments

Odpovědi: 11

Odznak
To video je fakt povedené. Není to trapné a má to nápad. Současně je to ale opravdu veliký závazek, takové sdělení. Bojím se, že HB nezvládne být taková, jaká by chtěla. Budu ale věřit a držím palce.
Úroveň
Odznak +4
🙂 Děkujeme za pochvalu! Těší nás, že se Vám naše video o Hello bank! opravdu líbí. Co nejvíce Vás ve videu zaujalo?

I my jsme si vědomi závazku vůči našim klientům a veřejnosti, ale věříme, že se nám podaří jej naplnit. Možná ne všechno a hned se spuštěním nových bankovních služeb, ale máme vizi a víme kam chceme jít 🙂
Věříme, že se Vám naše nové produktové portfolio a vylepšené služby pod značkou Hello bank! budou líbit, že zaujmou nejen svou praktičností, jednoduchostí, ale třeba i hezkým designem.
Úroveň
Odznak +2
Já myslím, že ze začátku HB dodrží vše, co je v reklamě, kazit se to začne pomalu až po nějaké době tak jako u ostatních bank....
Úroveň
Odznak +4
Já myslím, že ze začátku HB dodrží vše, co je v reklamě, kazit se to začne pomalu až po nějaké době tak jako u ostatních bank.... Trocha 🙂 důvěry, jujec! Zdravíme Vás a děkujeme za Váš komentář!
Věříme, že i díky naší komunitě budeme do budoucna nabízené bankovní portfolio služeb vylepšovat tak, aby se líbilo právě Vám, našim klientům, "UpToDate".
Úroveň
Odznak +2
Důvěra by byla, ale životní zkušenosti jsou trochu jiné.... Prakticky každá banka se po nějaké době "zkazila".
Úroveň
Odznak
A kdy vlastně začne fungovat HB? Léto už je a stále ticho 🙂
Úroveň
Odznak +2
V jiném vlákně psali, že v listopadu....
Úroveň
Odznak
Video me prilis nezaujalo. Pokud ale ma rict, ze je z Cetelemu banka, tak snad ok. Pro me je strasne zmatecne a zdlouhave vyjmenovani, co vsechno nejste. Chapu tedy, ze bude jasny prehledny cenik, uverari budou mit moznost snizeni, odkladu splatky, budu znat sveho bankere a vyberu si sluzby na miru. Ja mam radeji, kdyu se to rekne rovnou, bez narocneho zapojovani mozku. Uvidime v listopadu 😉
Úroveň
Odznak +4
Dobré ráno Wel, děkujeme za Vaše názory na Hello Spolu, hezky napsáno. V čem Vás naše video Cetelem se mění na Hello bank! nezaujalo?

Samozřejmě všechny informace týkající se našich nových bankovních produktů a konkrétní podmínky (i s ohledem na naši konkurenci) zveřejníme až se startem banky letos v listopadu a věříme, že Vás naše nová nabídka zaujme..

Hezký 🙂 pátek. Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak
Trosku me nudi to coby kdyby. Pripomina mi to Budvar a co jsme neudelali. Ale jinak je v pohode. Ja nejsem cilovka, tak to vidim jinak.
Úroveň
Odznak +4
Trosku me nudi to coby kdyby. Pripomina mi to Budvar a co jsme neudelali. Ale jinak je v pohode. Ja nejsem cilovka, tak to vidim jinak.Aha, dobře a :)děkujeme Vám Wel za upřímnost.