HELLO KARTA - na design jsme se zeptali naší komunity! A výsledek? :)


Úroveň
Odznak +4
Našich členů komunity jsme se "před časem" zeptali, jaký design karty by si přáli mít ve své peněžence?

"VE HŘE" byly kombinace barev "černá s modrou", "čistě bílá", "stříbrná a šedá", "čistě black"!

Rozběhla se anketa a skvělá diskuze nad designem a díky naším členům komunity finále HELLO KARTY je na světě:
:)

Za vaši pomoc velmi děkujeme!

Těšíme se na další společné diskuze a ankety s vámi, nejen nad našimi produkty!


🙂

This topic has been closed for comments

Odpovědi: 34

Odznak
Budou bezkontaktní ? Z vizuálu nikde nevidím grafiku bezkontaktního placení.
Úroveň
Odznak +4
Dobrý den, Honzo, děkujeme Vám za dotaz a

ANO, HELLO KARTA bude bezkontaktní.
A budou ty karty s vystouplým písmem?:?
Odznak
Ano, to mě taky zajímá zdali bude embosovaná?
Úroveň
Podle toho, co zaznělo již dříve ve sdělovacích prostředcích, chtěla Hello Bank! představit platební karty se svislým umístěním prvků: https://goo.gl/HVd6vC a výšeuvedené nákresy tomuto předpokládanému umístění odpovídají. Znaměná to ovšem i to, že toto umístění prvků neodpovídá normě ISO/IEC 7811-1, která popisuje techniku záznamů embosováním, takže předpokládám, že v tuto chvíli lze téměř s jistotou říct, že platební karty embosované nebudou...
Úroveň
Odznak +4
Budou bezkontaktní ? Z vizuálu nikde nevidím grafiku bezkontaktního placení. Znak pro bezkontaktní platby je na zadní straně.
Bereme to už jako samozřejmost pro pohodlné placení v ČR.
Proto jsme se dohodli dát tento symbol na zadní stranu, aby nám nekazil design strany přední. :)Hezký den. Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak +4
Děkujeme za váš zájem a odborné vysvětlení!

Ano, nové karty Hello bank! - debetní i kreditní - nebudou embosované (s vystouplým písmem) i díky netradičnímu umístění personalizovaných prvků na přední straně.

Jedinou embosovanou kartou v našem portfoliu zůstane zlatá kreditní karta Cetelem Gold, kterou nabízíme již několik let.

Hezký den. Vaše Hello bank!
Úroveň
Jedinou embosovanou kartou v našem portfoliu zůstane zlatá kreditní karta Cetelem Gold, kterou nabízíme již několik let.
Dovolil bych si, s mírnou nadsázkou, citované tvrzení opravit v tom smyslu, že zlatou kreditní kartu "Cetelem Gold" sice v porfoliu Cetelem má, ale (opravdu, ale opravdu) tuto kartu spíše nenabízí. Ba dokonce tutlá, že ji má. :8

Pokud by ji totiž nabízel, zveřejnil by jasně a dohledatelně parametry této karty, stejně jako sazebníky k ní a podmínky pro její získání. Ale nic z toho na webu Cetelem snadno dohledatelné není, snad výjimkou odkazu ve "slovníčku pojmů". Nebo to je možná tak utajené (neprolinkované), že to nenajde ani Google. Takže je to spíš takový produkt, který MOŽNÁ některý z bankéřů cetelemu nabídne nějakému konkrétnímu klientovi, pokud mu vznikne názor, že by to mohlo právě tohoto klienta zajímat. 😛 😉
Úroveň
Přesně, kreditní karta Cetelem Gold je takový Yetti, ví se o ní, ale nikdo ji ještě neviděl. Já se o její existenci taky dozvěděl až na základě brožury na internetu (a nebyla dostupná z webu Cetelem): https://goo.gl/BfBqyp
Pokud bych o ni věděl dříve, tak bych ji díky tomu, že je embosovaná pořídil raději, než tu základní kreditku Cetelem a nemusel si pak pořizovat kvůli kurzům karetní asociace a možnosti použití v zahraničí v autopůjčovnách či hotelech pořizovat i kreditku od UniCredit Bank...
Úroveň
Odznak +1
Máte pravdu, že naši Gold kartu dnes aktivně nenabízíme novým klientům, takže jsme to měli lépe formulovat a napsat spíš, že ji máme v naší produktové nabídce. Dnes je tato karta vydávána pouze našim stávajícím klientům jako druhý produkt po spotřebitelském úvěru (půjčka, nákup na splátky), pokud klient splní ještě naše interní pravidla pro její vydání. Nicméně není to tak, že její získání závisí na „vůli nějakého bankéře“ 🙂, pravidla jsou nastavena systémově stejně pro všechny stávající klienty a jsou v souladu s naší strategií odměňovat naše dobré, známé klienty zajímavými produkty. Pozitivní zprávou určitě je, že do budoucna plánujeme rozšířit nabídku Gold karet i na další skupiny klientů.
Odznak
Já bych se bez toho designu obešel. Nemá to ve své podstatě žádný smysl. Pokud je bezkontaktní, je mi jedno jaká bude orientace textu.
Radši bych normální embosovanou kartu než design 😞
Úroveň
Odznak
Vzhled karty pro me neni podstatny. Dulezita je funkcnost.
Úroveň
Odznak +4
Vzhled karty pro me neni podstatny. Dulezita je funkcnost.
Děkujeme za Váš příspěvek a názor, kterého si vážíme.
Chápeme, že pro někoho není design karty zas až tak důležitý a upřednostňuje konkrétní parametry produktu. Nicméně pro nás i dobrý design, kvalitně provedená grafika splňuje mnoho funkcí - potvrzení naší identity, odlišení se od konkurence, dobrá zapamatovatelnost a v neposlední řadě kvalitní design také pomáhá prodávat. Věříme, že velkou část klientů zaujmeme právě designem a dalšími atraktivními parametry produktu, i když budou karty neembosované. Navíc jak už bylo v diskuzi napsáno, jsme rádi, že našim klientům již několik let nabízíme embosovanou kreditní kartu Cetelem GOLD.

V současné době pouze jako další produkt (po spotřebitelském úvěru), ale pozitivní zprávou zůstává, že do budoucna plánujeme rozšířit nabídku Gold kreditních karet i na další skupiny klientů.

Hezký den. Vaše Hello bank!
Úroveň
.......Navíc jak už bylo v diskuzi napsáno, jsme rádi, že našim klientům již několik let nabízíme embosovanou kreditní kartu Cetelem GOLD.

V současné době pouze jako další produkt (po spotřebitelském úvěru), ale pozitivní zprávou zůstává, že do budoucna plánujeme rozšířit nabídku Gold kreditních karet i na další skupiny klientů.


Předpokládám, že ten spotřebitelský úvěr ještě musí mít nějaké parametry (třeba půl milionu na 120 měsíců, nebo tak něco ;)), protože u mne taková nabídka celkem jistě po doplacení spotřebitelského úvěru nepřistála 😛.
Úroveň
Odznak +4
Je vidět, že Gold karta Vás opravdu zajímá tak přídáváme ještě další detaily. Pro vydání Gold karty není rozhodující výše úvěru. Cetelem Gold kartou odměňujeme naše klienty za aktivní používání "kreditky".

Může ji získat náš stávající klient se žádostí o další úvěr (např. i nákup na splátky, kde se opravdu nepohybujeme v tak velkých částkách) nebo může se jednat o klienta, který si u nás řádně splácí standardní kreditní kartu a s odstupem času mu nabídneme zlatou kreditní kartu jako odměnu za používání.
Dobrý den,
kdyby byla platební karta s kovových materiálů a identifikační znaky vygravírované, bylo by to TOP, ale to asi nikdo nepovolí. Nemám rád plastové karty, které se dají kdykoliv poškodit a nebo vyznačování nějakým nástřikem, který se po nějaké době ošoupe a postupně zmizí 🙂 Jinak samozřejmě, důležitá je funkčnost a možnosti karty, vzhled je podle mě podružná věc.
S pozdravem
Míra
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den Míro, možná nejste jediný, kdo by dal přednost kovu před plastem:-). Kovové karty skutečně existují, některé jsou vyrobené i z ryzího zlata nebo dokonce v kombinaci z diamanty. Jsou to ale samozřejmě výlučně prestižní karty 🙂. My využíváme pro personalizaci tzv. indent printing – tzv. hladký tisk, údaje nejsou jen vytištěny ale částečně i vyryty, nebo embossing – reliefní písmo na Gold kartách. Další možností je použití laserového paprsku. Snažíme se právě o to, aby se barva neoloupala a aby také desing zůstal nepoškozený, proto je karta zalaminována. Přejeme hezký den. Vaše Hello bank!
Úroveň
Odznak
Vetsina karet se mi castecne zacne loupat, ale ted staci mit kartu v pouzdru, prilozit a tak se poskozuji mene. Pouzdro mam nepruhledne, takze vzhled je mi jedno. Radeji na sebe neupozornuji. Dulezite je, aby vse fungovalo a nedochazelo k problemum pri placeni. To je pak o rozruch postarano 🙂
design karet se mi velmi libi... Dobre zvoleno.
Úroveň
Odznak +4
design karet se mi velmi libi... Dobre zvoleno. Děkujeme 🙂 za pochvalu @Pierre, potěšila nás..
Úroveň
Odznak
Terko.HB, budete nabízet i tzv. "nálepku" k běžnému účtu?
Úroveň
Odznak +1
U KK je mně úplně jedno jak vypadá, může být klidně celá bílá, stejně jak jsem již psal z peněženky ji téměř nevytahuji. Hlavně aby měla užitečné vlastnosti pro normálního smrtelníka - on line povolení a zakázání internetových plateb, vedení zdarma, bonusy za platby, rozumná měsíční vratka z bonusů, obratem po platbách viditelné nezaúčtované transakce a okamžité připsání splátky po obdržení bankou.
Úroveň
Odznak +1
Ještě poznámka ke znaku bezkontaktních plateb na rubu karty. Již vidím obsluhu terminálu, která nebude vidět znak bezkontaktní platby na líci karty, jak některým při prvním neúspěchu s bezkontaktní platbou "vytrhává" kartu z ruky a strká ji kontaktně do štěrbiny v terminálu. 🙂
Úroveň
Odznak +4
Terko.HB, budete nabízet i tzv. "nálepku" k běžnému účtu? Děkujeme jan.pepe za dotaz! A ano, k běžnému účtu (debetní kartě) budeme vydávat i platební nálepky.

Přejeme 🙂 hezký den.