Hello soutěž s kreditní kartou

  • 24 květen 2019
  • 24 odpovědí
  • 1071 Zhlédnutí

Úroveň
Odznak
Dobrý den, dnes jsme si točili "výhru" v soutěži s Vašimi kreditními kartami. Vzhledem k tomu, že výhra se dala vybrat od dnešních 12 hodin, tak se chci v návaznosti na Vaše pravidla soutěže zeptat, zda-li nyní v cca 16 hodin bylo OPRAVDU rozebráno již 5 000 výher, jelikož si přítelkyně vytočila "výhru" 10% zpět z nákupu a Vaše pravidla říkají toto:
"Množstvím omezené věcné výhry, jakou jsou vouchery na nákup zájezdu, tablety a lístky do kina, budou soutěžícím náhodně zařazovány tak, aby byly rozloženy mezi prvních 5 000 soutěžících.Množstvím neomezená výhra, kterou je 10% sleva na nákupy, bude soutěžícím náhodně doplňována do plného počtu všech soutěžících."
Nechci vypadat nevděčně, ale nechce se mi věřit, že za necelé 4 hodiny si již vybralo výhru 5 000 soutěžících...
Děkuji za odpověď

Odpovědi: 24

Úroveň
Odznak +1
Z toho přece nevyplývá, že v prvních 5000 není ta výhra 10 %
Úroveň
Odznak
Jojo máš pravdu, unáhlil jsem se. Pak mi to taky došlo 😃 Omlouvám se bance, že jsem byl podezíravý...:-D
Úroveň
Odznak +2
V pravidlech soutěže je, že výhry jsou 1 x voucher na zájezd za 100 tis., 15 x voucher za 10 tis., 10 x tablet Samsung a 1654 x vstupenky do kina.
Zbytek je tedy ta 10% sleva - a to i pro ty, co "točili" mezi prvními 5000.
Úroveň
Odznak +1
Vytočil jsem si vstupenky do kina, které ale ve Zlíně není a manželka 10 % slevu. 🙂
Úroveň
Odznak +1
Netušíte někdo, jestli je možné na 2 vstupenky jít singl na dva různé termíny (filmy) nebo 2 vstupenky je nutné uplatnit ve stejném termínu na stejný film, tedy ve dvou?

PS: již se opět asi blížím dalšímu povýšení (předpokládám na pionýrského vedoucího) a proto se zaseklo počítadlo příspěvků ... 🙂
Každý voucher má svůj originální kód, je možné je rozdělit. Minule to tak aspoň šlo. Také jsem tentokrát vyhrál vstupenky, už je to pravidlo - v HB nic jiného nevyhrávám... 🙂
Úroveň
Odznak +4
Netušíte někdo, jestli je možné na 2 vstupenky jít singl na dva různé termíny (filmy) nebo 2 vstupenky je nutné uplatnit ve stejném termínu na stejný film, tedy ve dvou?

PS: již se opět asi blížím dalšímu povýšení (předpokládám na pionýrského vedoucího) a proto se zaseklo počítadlo příspěvků ... :)


Hello! Mirku, gratulujeme k výhře.

E-poukázku můžete uplatnit v síti multikin CineStar, se svými třinácti multikiny patří mezi největší v ČR (ve Zlíně bohužel ne, no … :8 ). Muf Vám správně poradil, každý voucher má svůj unikátní kód a můžete si vybrat 2 filmy.

Jak uplatníte lístky do kina CineStar? Více tady:
https://www.hellosoutez.cz/user/faq
Úroveň
Odznak +4
Jojo máš pravdu, unáhlil jsem se. Pak mi to taky došlo 😃 Omlouvám se bance, že jsem byl podezíravý...:-D

Hezký den, jak už bylo správně zmíněno v příspěvcích členů fóra, množstvím omezené výhry jsou mezi prvními 5 000 výhrami zařazeny náhodně, takže je i v tomto počtu doplňuje 10 % sleva na nákupy v hyper/supermarketech.

Jsme rádi, že jste se zapojili do soutěže.
Ať dárky potěší! 🙂
Měl bych otázku, vztahuje se 10% sleva i na lidl-eshop.cz? Díky za odpověď
Úroveň
Odznak
E-shop bych neriskoval, to bude nejspíš zaúčtováno jako internetová online transakce... Jedině, že by to šlo objednat a pak vyzvednout a zaplatit přímo na pokladně Lidlu, ale to myslím nejde (pokud se tedy nic nezměnilo - kdysi jsem měl o jednu věc asi za 100 Kč zájem, ale platit poštovné by se nevyplatilo, tak jsem hledal, zda to lze objednat na osobní vyzvednutí a nic takového tam nebylo...)
Úroveň
Odznak +1
Dobrý den,

na eshop Lidlu se 10 % sleva bohužel nevztahuje. Pěkné léto !
Úroveň
Odznak +1
Pozor na modrý hrnek HB ze soutěže. Předal jsem jej manželce, po cca 10-tém nalití vařící vody na čaj do hrnku, hrnek na stole praskl a vařící voda popálila manželce nohu ... Asi kvalitní čínský porcelán ... 😞
Úroveň
Odznak +1
Došel již někomu e-mailem 500 Kč poukaz do Kauflandu z kola štěstí? Konec června se blíží ...
Úroveň
Odznak +2
Taky na něj čekám....
Úroveň
Odznak +2
Vidím to nejdříve na úterý ...
Úroveň
Odznak +2
Taky pořád nic, a to už je úterý. Že by to nechávali na poslední den v měsíci minutu před půlnocí? 🤔
I když to asi ne, protože to je neděle. Přitom databázi výherců včetně jejich e-mailů musí mít zpracovanou banka už dávno. Nechápu, proč to tak šponují na poslední chvíli, i když v rámci objektivity musím připustit i možnost, že zpoždění je na straně Kauflandu, nikoliv banky.
Ten, kdo je v bance zodpovědný za zmáčknutí tlačítka, které rozešle ty e-maily (doufám, že probůh zrovna nemá dovolenou 😉) by si měl uvědomit, že v pátek vlastně už začínají prázdniny a spousta lidí odjíždí na delší dobu pryč, tak aby měli vůbec čas si tu výhru před odjezdem utratit.
Úroveň
Odznak +2
Právě mi do e-mailu přišel postup, jak získat voucher do Kauflandu. Připadá mi to sice poněkud překombinované, ale darovanému (resp. vyhranému) koni na zuby nehleď 😉.
Dle návodu jsem na příslušné webové stránce zadala kód, pak mě to pustilo do formláře, kde bylo nutné zadat korespondenční adresu, na kterou poukázku pošlou. Takže nakonec to přijde papírově poštou (skutečně postup hodný 21. století 😏). Doufám, že to pošta nazabordelí a nebude jí to trvat 14 dní, protože to určitě půjde jen jako obyčejná zásilka. Zajímalo by mě, jak by se dalo v tomto případě reklamovat, kdyby pošta tu poukázku nedoručila.

EDIT: Tak přišel ještě potvrzovací e-mail, že to bude odesláno jako cenné psaní - aspoň že tak, i když představa, že si budu muset v tomhle horku přetrpět frontu na poště, není zrovna lákavá.
Úroveň
Odznak +2
Mám to stejné jako maminka1. Jen přemýšlím, jestli by banku nevyšlo levněji místo poukázek do Kauflandu včetně poštovného připsat třeba nějaký bonusový úrok k produktu. Tedy chápu, že je možné, že poukázka se dá koupit s nějakou množstevní slevou, ale poštovné a poplatek zprostředkovateli to asi nevyváží. A pokud jo, tak bance gratuluji k výhodnému nákupu 🙂
Úroveň
Odznak +2
Mám to stejné jako maminka1. Jen přemýšlím, jestli by banku nevyšlo levněji místo poukázek do Kauflandu včetně poštovného připsat třeba nějaký bonusový úrok k produktu. Tedy chápu, že je možné, že poukázka se dá koupit s nějakou množstevní slevou, ale poštovné a poplatek zprostředkovateli to asi nevyváží. A pokud jo, tak bance gratuluji k výhodnému nákupu :-)
Ta případná množstevní sleva by asi nebyla nic moc. V jiném vláknu Terka psala, že se této soutěže zúčastnilo celkem 531 lidí a z toho 31 lidí vyhrálo tablet.
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim-produktum-a-sluzbam-3/kolo-stesti-9468#post40636

Tak kolik lidí asi vyhrálo ten voucher, když většina vyhrála nějaké ty hrnky, šátky apod.?
Úroveň
Odznak +2
Tak potvrzuji, mě už příslušný mail také dorazil.
Jinak k těm nákladům, banka má určitě významnou slevu i na poštovném, ale jinak viz maminka1 a Jujec ...
Úroveň
Odznak +2
Dnes mi dorazilo to avizované cenné psaní s výhrou (to tedy fakt zírám, hned druhý den po podání, dokonce to doručili až domů a nemusela jsem si to jít vyzvedávat na poštu!!). Je to plastová dárková kauflandí karta přednabitá na 500 Kč. Chápu, že tohle fakt nešlo poslat e-mailem, i když náklady na odeslání a zpracování tu výhru bance možná až zbytečně prodražily.
Úroveň
Odznak +4
Hello! Děkujeme všem za podnětné reakce k tématu.

Rozumíme, že v dnešní době je opravdu nejjednodušší poslat elektronický kód a ten pak uplatnit.

Nicméně ne u všech našich partnerů je tento způsob doručení možný, jako např. u obchodního řetězce Kaufland. Pokud máme možnost zaslat elektronický poukaz, který naši klienti uplatní jako slevový kód na webu, volíme vždy tuto variantu. Co se týče typů poukazu, snažíme se našim klientům vycházet vždy vstříc a poukazy Kaufland jsou velmi univerzální, u našich klientů se těší velké oblibě a i proto jsme je zvolili jako jeden z dárků.

Ještě jednou gratulujeme všem k výhře. 🙂
Úroveň
Odznak +2
Terko, díky za vysvětlení, v Kauflandu jsem nenakupoval asi 10 let, tak se těším, že tam zajdu :-)
Holt, každý to máme jinak.
Úroveň
Odznak +1
Dnes přistála poukázka do Kauflandu z kola štěstí v poštovní schránce. 🙂

Odpovědět