KK Euronics v Datartu

  • 25 červenec 2018
  • 3 odpovědí
  • 661 Zhlédnutí

Úroveň
Odznak +1
Z prodejen Euronics bude Datart!(https://www.mesec.cz/aktuality/z-prodejen-euronics-bude-datart-vetsina-se-zmeni-do-konce-roku/). Jak to bude s KK Euronics, bude vracet i v Datartu, nebo skončí její použitelnost?

Odpovědi: 3

Úroveň
Odznak +4
Děkujeme Vám za sdílení článku na komunitě.

Zatím bližší informace nemáme, jakmile je pro vás budeme mít, rádi se sem k Vašemu dotazu vrátíme.

Každopádně na prodejnách Euronics - na partnerské kreditní kartě Euronics CB nadále platí (tyto infor. najdete i na webu ECS).

Přejeme hezký den.
Úroveň
Odznak +1
Tak to by mě taky hodně zajímalo...KK Euronics jsem si vyřizoval 18.7., když bych o této nejistotě věděl, tak by to moc smysl nemělo (počkal bych). No pevně doufám, že když obojí (Datart i Euronics) vlastní HP Tronic Zlín, tak snad by Euronics karta mohla zůstat (a snad s bonusem nejen na ty zbylé pobočky Euronics, ale i Datart). Možný problém ale vidím v tom, že na pobočkách Datart je dominantní úvěrovou společností hlavní konkurence Hello bank (H.C.). No a nevím, jak si toto HP Tronic vyřeší (že by v starých i rebrandovaných Datartech nechal oba hlavní konkurenty mi nepřijde moc pravděpodobné, že by s tím souhlasili - ale kdoví).
Úroveň
Odznak +1
Tak jelikož se zde prozatím reakce neobjevila, tak jsem se jako držitel kartu Hello bank Euronics obrátil přímo na společnost HP tronic Zlín, která vlastní Euronics a nově i Datart. Pod značku Datart už navíc většinu poboček "přemalovala", například v Praze už téměř všechny.
Můj dotaz emailem na HP tronic, jak to s kartou Euronics bude, přinesl dnes tuto odpověď, která jistě držitele Euronics karty potěší:
Po fúzi společnosti DATART Int. pod HP TRONIC Zlín, spol. s r. o. došlo ke sjednocení celé sítě prodejen a loga, tzn. změna dřívějších prodejen Euronics na značku DATART.
Karty Euronics dále platí včetně přiznání bonusu 5% na prodejnách DATART. Po expiraci karty Vám bude partnerem Hello bank! by Cetelem vydána nová s logem DATART, ta bude také se slevou.

S přátelským pozdravem
Michal Kouřil
E-mail: info@euronics.cz

Odpovědět