Dotaz

Mototechna KK

  • 14 červen 2019
  • 3 odpovědí
  • 431 Zhlédnutí

Úroveň
Odznak
Omlovám se, že zakládám nové téma, ale včera jsem psal v příslušných tématech a příspěvky dodnes nejsou schváleny, tak to zkouším zde.

Rád bych oživil toto téma, protože anabáze z Mototechna kreditní kartou bude zřejmě nekonečná. Postupoval jsem podle rad výše, zrušil Alza kartu a ponechal si Hello kreditku. Po nějakém čase jsem jel do AAA a tam jim to pro mě zase nenabídlo zádný produkt. Poté pracovnice volala prý přímo do banky a tam ji bylo řečeno, že mám Hello kreditku, takže nemůžu žádat o Mototechna kartu. Takže by si v tom banka měla udělat pořádek. Zkoušel jsem pak volat do banky sám a na infolince nebyli schopni říci, jak to doopravdy je a prý mám Hello kreditku raději zrušit, takže jsem ji zrušil. Dále jsem dostal email o zrušení kreditky, obratem jsem se ptal, jestli teď nic nebrání žádosti o Mototechna kartu a podotkl jsem, že jsem se již jednou ptal a zůstalo to bez odpovědi. Napodruhé odpoveď na mail přišla, ale na otázku opět nikdo neodpověděl. Takže si začínám myslet, že v bance pracují samí ignoranti, bylo by mi milejší, kdyby odpověděli třeba běžte už do háje s Mototechna kartou, než naprostá ignorace bez odpovědi.

Zítra tedy jedu opět do AAA a jsem zvědavý, jak to dopadne. Zajímavá je také argumentace banky o zodpovědném úvěrování, zrušil jsem kreditky s rámcem 100000,- Kč, takže Mototechna karta by teď měla projít. Navíc hned po zrušení první kreditky volali z Hello bank, vyptávali se proč ji ruším, a jestli potřebuji peníze, že mi mohou nabídnout půjčku. Takže s mojí finační stránkou evidentně u banky problém nemám.

Odpovědi: 3

Úroveň
Odznak +4
Hello!

Eddie, děkujeme Vám za sdílení zpětné vazby s námi, je to pro nás velmi důležité.

Produkt máte u nás ukončen, ale dobíhají zde další interní procesy banky, které jak jistě chápete, nemůžeme zde - ve veřejné části fóra více popisovat.

Náš kolega se s Vámi rád spojí příští týden a pokusíme se společně najít řešení, jak získat Mototechna kartu.


Přeji pěkný pátek i víkend 🙂
Terka
Úroveň
Odznak
Dobrý den, Terko, děkuji vám za zprávu, už jsem ohledně Mototechna karty trochu skeptický, dnes jsem byl v AAA a žádost již prošla, ale byla zamítnuta bankou. Na infolince jsem se dozvěděl, že je to z interních
důvodů, nikoliv např. kvůli záznamům v registrech nebo platební morálce a možnostem. Do interních důvodů banky lze schovat cokoliv, trochu mi to není jasné, protože jsem zrušil kreditky s rámcem 100000,- a 30000,- na Mototechna kartě je problém.
Pokud tedy pro mě budete mít příští týden nové informace a najdeme řešení, jak získat Mototechna kartu, budu rád.
Úroveň
Odznak
Díky Terce, Lence a ostatním 😉 Za jejich pomoci se podařilo zařídit Mototechna kartu.

Odpovědět