Naklady - cerpani kreditniho uveru


Dobry den, jak je mozne, ze nevidim ve vypisu platby, ktere Vam odvadim, za pouzivani kreditni karty? Uroky a dalsi naklady? Je to zakladni vec, kterou u takoveho porduktu chci a potrebuji videt.

Odpovědi: 6

Úroveň
Odznak +4
Dobrý den, podle toho co jste nám napsal si myslíme,
že Váš výpis má více stran a poplatky i úroky se zobrazují úplně na poslední straně. Ale takhle se nám to špatně posuzuje..
prosím napište mi do soukromé zprávy na Vás email a s kolegy se na to podíváme, rádi Vám poradíme.

Přejeme krásný den.
Dobry den. Samozrejme jsem se dival, jestli vypis nema vic stran. Zadne data na konci ani na jinem miste ve vypisu. Rad bych vam xzaslal screenshot, ale tady naforu ta moznost neni. Je nutne zadat o specialni vypis, pres formular, ktery je k dispozcici v hellobankingu? Nebo jak je mozne dostat s udajum, ktere jsou zapotrbi z me strany evidovat /vysku nakladu spojenych z uzivanim kreditni karty/?
Úroveň
Odznak +4
Dobry den. Samozrejme jsem se dival, jestli vypis nema vic stran. Zadne data na konci ani na jinem miste ve vypisu. Rad bych vam xzaslal screenshot, ale tady naforu ta moznost neni. Je nutne zadat o specialni vypis, pres formular, ktery je k dispozcici v hellobankingu? Nebo jak je mozne dostat s udajum, ktere jsou zapotrbi z me strany evidovat, jakozto vysku nakladu spojenych z uzivanim kreditni karty? Děkuji Vám za reakci, pošlete mi prosím Prt-Scr na email tereza@hellobank.cz Rádi Vám poradíme.
Aha takze souhrn poplatku se nachazi v *PDF dokumentu a ne ve vypisu historie, zobrazuje se spetne za urcite obdobi. Dekuju. V zasade mi to staci.
Úroveň
Odznak
Bohuzel je jen v mesicnim PDF vypisu, myslim, ze by ale asi vicero lidi uvitalo, kdyby se zobrazovalo v inetbankingu - popravde v nem vidim, PDF vypisu juknu jen obcas
Úroveň
Bohuzel je jen v mesicnim PDF vypisu, myslim, ze by ale asi vicero lidi uvitalo, kdyby se zobrazovalo v inetbankingu - popravde v nem vidim, PDF vypisu juknu jen obcas
Čím méně klienti vidí, jaké mají s kreditkou při čerpání úvaru náklady, tím je to pro banku lépe 😉

Odpovědět