notifikace

  • 15 únor 2019
  • 5 odpovědí
  • 944 Zhlédnutí

Jsem tu sám, komu chodí mailové oznámení o pohybech na účtech jen občas, nahodile? I když je mám v IB zapnuté?

Odpovědi: 5

Úroveň
Odznak +4
Hello! Děkujeme Vám za dotaz a napsání nám na komunitu.

Abychom měli co nejvíce informací a mohli Vám vhodně poradit, prosím napište mi soukromou zprávu. Stačí, když mi napíšete do soukromé zprávy Vaše celé jméno a emailový kontakt.

Podíváme se na to.
Přejeme hezký den.
Úroveň
Odznak +1
Mám stejný problém. Představoval bych si emailové notifikace po platbě kartou/nálepkou. I když mám Emailové notifikace o platbách v internetovém bankovnictví zapnuté (posuvník doprava), žádné emaily nechodí.
Úroveň
Odznak
Mě tedy email notifikace o platbách (tím se myslí PŘEVODY, nikoliv třeba platba kartou) přišla vždy (při platbě z/na BÚ/SÚ i při splátce kreditky). Ale někdy je pravda zpožděná (někdy až cca o půl dne, častěji jednotky až desítky minut).

@powery:
Pokud je mi známo, tak tyto notifikace o kterých je řeč se netýkají a nikdy netýkaly plateb kartou. Týkají se příchozích a odchozích plateb (myšleno klasických převodů, ty jsou myšlené tou "platbou", to co chceš ty je platba kartou či spíš karetní blokace a to není součástí), tedy převod na účet či z účtu (ať už běžného, spořícího, nebo kreditního, tedy i splátka kreditky).

Ostatně možná i původní tazatel čekal notifikaci i při zaplacení kartou (proto píše že někdy přijde, jindy ne), ale tak to navrženo nebylo, fakt jen převody.
Odznak +1
Je to dost zásadní nedostatek HB, že nezasílá notifikace po platbách kartou. Nevím jestli všechny, ale některé jiné banky to umí. Pokud někdo příliš často nenahlíží do IB a došlo by k nějaké neoprávněné nebo podvodné platbě jeho kartou tak se to ani včas nedoví a nemůže tak proti tomu něco udělat.
Úroveň
Odznak +1
Dobré páteční ráno,
klient má možnost si v našem internetovém bankovnictví zapnout emailové notifikace, které se týkají převodů z našich účtů nebo na naše účty, ale netýkají se plateb kartou. Tuto možnost v současné době nenabízíme, ale je možné, že ji v budoucnu také zavedeme.
Každopádně děkujeme za podnět a přejeme pěkný přicházející víkend!

Odpovědět