Nova kreditni karta a IB

  • 26 říjen 2017
  • 1 odpověď
  • 345 Zhlédnutí

Úroveň
Ahoj,

Doufam, ze toto je zpravne forum (tema), k predani uvodni zpetne vazby. Mam novou kreditku ve stavu zadosti a v prehledu kreditu jsou aktivni tuzticky na moznost zmeny typu vypisu a typu odmeny, ktere otevrou dalsi okynko, ktere se tvari ze umi neco zmenit, nicmene po klikani na "Uložit nastavení" se nic nedeje. Chapu, ze je to zrejme z toho duvodu, ze to je teprve ve fazi zadosti, ale idealne by ty dialogy mely byt vypnute uplne (neaktivni, na tuzku nejde kliknout), nebo by akce na tlacitka mely davat nejakou zpetnou vazbu (akce se nepodarila, protoze vas ucet jeste neni aktivni).

Dalsi vec co me trochu podesila je, ze jsem se prihlasil a uz vidim ze tam mam nejakou zadost v uverech (Hello pujcka - 150,000,-, a splneny 1 ze 3 kroku). Nejsem si vedomy ze bych nejakou takovou zadost podaval. Jakyze je ten jeden krok, ktery jsem splnil?

Jako posledni toto treba konkretne nevim jestli ma byt "Otázka" nebo "Konverzace". Idealne bych chtel neco co se jmenuje "Zpětná vazba", nebo vytvorit jeste nejake vlakno, ktere se bude specificky zpetne vazbe venovat (nebo jsem ho nenasel?).

Snad toto bude k necemu,
H.

This topic has been closed for comments

Odpovědi: 1

Úroveň
Odznak +4
Děkujeme sedojj za napsání,
souhlasíme s Vaším návrhem a již jsme jej předali našim kolegům na support - tj. pokud je produkt ve stavu žádosti (Hello karta), měla by být možnost nastavení odměny a formy výpisů disablovaná

K žádosti o úvěr, který po přihlášení vidíte ve svém internetovém bankovnictví (Hello půjčka a 1 – 3 krok) / na tohle bychom se potřebovali s kolegy detailněji podívat. Můžete mi prosím přes soukromou zprávu poslat Vaše jméno + příjmení a datum narození?

Defaultně máme u vytváření nových témat nastavenou „konverzaci“, protože ve většině případů chcete svým novým tématem na komunitě vyvolat diskuzi, ať už k našim produktům a službám nebo k čemukoliv dalšímu, co Vás zajímá.
Pokud máte pro nás návrhy, jak naše produkty a služby vylepšit, ideálním místem je právě fórum HELLO TVOŘTE S NÁMI BANKU.
Pro obecné dotazy k našim produktům a službám (tady zvolte „otázka“) je dobré využít fórum HELLO PODPORA, které máme proto přímo vytvořené.

Bližší INFO jak se nejlépe zorientovat na komunitě najdete v HELLO PODPORA / O čem je Hello spolu a jak se tady chováme.

Přejeme 🙂 pěkný pátek i víkend.