Odhlašování z mobilní aplikace

  • 23 listopad 2018
  • 3 odpovědí
  • 188 Zhlédnutí

Odznak +1
  • Průzkumník
  • 233 odpovědí
Zajímalo by mne jestli v mobilní aplikaci je někde možnost odhlásit se z ní. Nikde to tam nemohu najít. Je tam sice možnost nastavení času pro automatické odhlášení, ale to není to co okamžité odhlášení se po ukončení práce s touto aplikaci. Pokud to tam není tak by se to asi dalo považovat za určité bezpečnostní riziko. Používám více různých mobilních aplikací z jiných bank a všude možnost odhlásit se z ní je.

Odpovědi: 3

Úroveň
Odznak +2
Nevím, jak je to pro Androidy, ale v mobilní aplikaci pro iPhone kliknu nahoře vlevo na ikonku pro otevření hlavního menu (tři vodorovné čárky pod sebou nalevo od nápisu "Hlavní přehled"). Rozbalí se hlavní menu a hned na prvním řádku vedle loga banky je ikona jako jarmara "Odhlásit se".
V aplikaci pro Android je to úplně stejné: Vlevo nahoře se otevře Menu, na kterém je pak v prvním řádku nahoře velká ikona Odhlasit se. V aplikacích pro iPhone i Android je také možné nastavit automatické odhlašování.
Odznak +1
maminka1, Muf:
Děkují moc za vysvětlení kde ta "ikona jako jarmara "Odhlásit se"" je. Nevím jak jsem to mohl přehlédnout. O té možnosti nastavit automatické odhlašování vím.

Odpovědět